Emlak Katılım Kredi Kartları

Emlak Katılım Hakkında

Milli mücadele yıllarının ardından, genç Türkiye Cumhuriyeti’nin imarını üstlenmek, inşaat teşebbüslerine destek olmak ve yetimlerin hakkını korumak amacıyla 1926 yılında Mustafa Kemal Atatürk’ün imzasıyla Emlak ve Eytam Bankası adıyla kuruldu.

Kuruluşunun ilk yıllarında Yeni Meclis binası, Türk Ocağı binası ve Merkez Bankası binası gibi Birinci Ulusal Mimarlık Dönemi’nin en seçkin örnekleri arasında gösterilen projeleri üstlendi. Ülkemizin ilk konut projesi Bahçelievler Konutları’nın yapımını gerçekleştiren banka, bu projede kullandığı sistemle konut kredisi finansman modelinin ilk örneğini de ortaya koymuş oldu. Daha sonra yurdun dört bir yanında hayata geçirilen Saracoğlu Mahallesi, Levent Konutları, Koşuyolu Mahallesi ve diğer sembol yapılarla ülkenin imarına ve gelişimine büyük katkı sağladı.

Size Özel Kredi Kartı Teklifleri E-postanıza Gelsin

Son Eklenen Kredi Kartı Yazıları

Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Kredi Kartı Temassız Özelliği Nedir?
Esin
25 Eyl 2023
26

Sıkça Sorulan Sorular

Emlak Katılım Bankası'nda hangi kredi kartları bulunuyor?
Sitemizde Emlak Katılım sunduğu bir kredi kartı bulunmamaktadır
Emlak Katılım kredi kartlarına başvuru şartları nelerdir?
Emlak Katılım sunduğu kredi kartlarına başvurmak için, 18 yaşından büyük olmanız ve Düzenli bir gelire sahip olmanız gerekiyor. Dilediğiniz limitte bir kart çıkarabilmeniz için gelir durumunuz, çalışma geçmişiniz ve başka bankalardaki kartlarınızın limitlerinin toplamına bakılıyor. Başvurunuzda talep ettiğiniz limitle incelenen bilgilerinizin uyuşması durumunda Emlak Katılım sunmuş olduğu kredi kartlarına sahip olabilirsiniz.
Emlak Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim?
Emlak Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilir miyim? Enuygun Finans üzerinden Emlak Katılım kredi kartı için online başvuru yapabilirsiniz. Başvurunuzu yapmak için, - Enuygun Finans kredi kartı sayfasına gelin. - ‘’Sizin için hangi bankalarla çalışıyoruz?’’ kısmında Emlak Katılım seçeneğine tıklayın. - Açılan sayfada başvurabileceğiniz Emlak Katılım kredi kartı türlerini ve bu kartlarla ilgili detaylı bilgileri görebilir, size uygun seçeneğe karar vererek online başvurunuzu yapabilirsiniz.