Yeni Diyarbakır Online Otobüs Bileti

Yeni Diyarbakır
Bugün
Yarın

Yeni Diyarbakır Hakkında

Gitgide yükselen hizmet kalitesi, yolcularının kesintisiz güvenliği ve zorlu koşullarda dahi gözettiği müşteri memnuniyeti sayesinde Yeni Diyarbakır, özellikle Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne seyahatlerde oldukça fazla tercih ediliyor. Firma ayrıca sektörde gerçekleşen yenilikleri takip eden değil, belirleyen bir şehirler arası seyahat şirketi haline gelmeyi amaçlıyor. Yeni Diyarbakır filosunda bulunan araçlarla Diyarbakır, Doğubeyazıt, Hizan, Iğdır ve Patnos gibi ilçe ve illere seyahat mümkün. Yenilikçi firmanın araçlarıyla bu rotalara ek olarak Ankara, Birecik, Bolu, Bitlis, Gaziantep, Karapınar, Gebze, Karaman, İzmit, Ereğli, Uşak, Suruç, Turgutlu, Adana, Pozantı, Silifke, Şereflikoçhisar, Gelendost, Akşehir, Taşlıçay, Torbalı ve Tatvan’a yolculuk yapılabiliyor. 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeni Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Yeni Diyarbakır otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeni Diyarbakır seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Yeni Diyarbakır hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Yeni Diyarbakır; Diyarbakır, Şanlıurfa, Gaziantep, İstanbul, Ağrı, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Yeni Diyarbakır ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Yeni Diyarbakır seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Yeni Diyarbakır biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Yeni Diyarbakır otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeni Diyarbakır Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1997
Otobüs Sayısı: 14
Durak Sayısı: 146
Genel Merkez: Diyarbakır
Kurucu: Cengiz Karakaş
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less