Vangölü Hakkari Turizm Online Otobüs Bileti

Vangölü Hakkari Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Vangölü Hakkari Turizm Hakkında

Adını, Doğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan, doğal güzelliği ile görenleri büyüleyen Van Gölü’nden alan Vangölü Turizm, 1972 yılında Necip Kartal tarafından kuruldu. Şirketin hem Van’da hem de Hakkari’de merkezleri bulunuyor. Adana, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Bingöl, Bitlis, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Hatay, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mardin, Mersin, Muş, Muğla, Ordu, Rize, Samsun, Sivas, Şanlıurfa, Trabzon, Yozgat gibi Türkiye’nin hemen hemen her şehrine ve ilçesine yolcu taşıyan Vangölü Turizm, misafirlerinin konforunu, ihtiyaç ve beklentilerini gözeterek araçlarının teknolojik donanımını sürekli geliştiriyor.

Kaliteden ödün vermeden son teknoloji ve bilişimi bünyesine taşıyarak konuklarına en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan firma, genellikle 2020 model 2+1 model araçlarla sefere çıkıyor. Filosunda 80’den fazla otobüsü bulunan Vangölü Turizm, Travego model araçlarla hizmet veriyor. Araçlarının güvenli, konforlu, geniş aralıklı koltuklarının arkasında bulunan LCD ekranlarında uydu yayını izleyebilen, radyo veya Mp3 müzik dinleyebilen yolcular, USB girişi, prizler ve okuma lambalarından da faydalanabiliyor. Ayrıca yolcular kablosuz internet ağına bağlanabiliyor, gazete ve dergi isteyebiliyor, şehir içi servis olanağı gibi hizmetlerden yararlanabiliyor. Vangölü Turizm temiz, kaliteli, otobüs yolcularının memnun kalacağı dinlenme tesislerinde mola veriyor. Firmanın bazı otobüslerinin sabah seferlerinde kahvaltı ikramı da yapılıyor. Tüm seferlerinde ise yolculara soğuk veya sıcak içecekler, atıştırmalık ikramlıklar sunuluyor.

Vangölü Hakkari Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Vangölü Hakkari Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Vangölü Hakkari Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Vangölü Hakkari Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Vangölü Hakkari Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Vangölü Hakkari Turizm; Van, Mardin, Batman, Şırnak, Hakkâri, Bitlis gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Vangölü Hakkari Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Vangölü Hakkari Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde priz bulunmuyor.
Vangölü Hakkari Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Vangölü Hakkari Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Vangölü Hakkari Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Vangölü Hakkari Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Vangölü Hakkari Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Vangölü Hakkari Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Vangölü Hakkari Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1972
Durak Sayısı: 23
Genel Merkez: Van
Kurucu: Necip Kartal
expand_less