Lider Vip Travel Online Otobüs Bileti

Lider Vip Travel
Bugün
Yarın

Lider Vip Travel Hakkında

1989 yılında kurulan Lider Vip Travel, kurulduğu günden beri kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışıyla Kargı – İstanbul arasında yolculuk imkanı sağlıyor. Filosundaki son model araçlarla kesintisiz internet bağlantısı, film izleme ve televizyon gibi yolculuğunuzu keyifli hale getirecek olanaklarıyla konforlu bir yolculuğun adresleri arasında. Yolcuların memnuniyetini hizmet kalitesinin temeline alan Lider Vip Travel, bunu sağlamak için kendini sürekli yenilemeye devam ediyor.

İstanbul başta olmak üzere, Kargı, İzmit, Sakarya, Merzifon gibi duraklarda şubeleri bulunan firma, Bolu’daki Derindere Dinleme Tesisleri ve Tosya’daki Sümela Park Dinlenme Tesisleri’nde mola veriyor. Yolculuk esnasında da ambalajlı yiyecek ve içecek servisleri yapılıyor. Güler yüzlü kadrosu, yolculuğunuzun ilk anından son anına kadar ihtiyaçlarınız ve istekleriniz için hazır bekliyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lider Vip Travel otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Lider Vip Travel otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lider Vip Travel seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Lider Vip Travel hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Lider Vip Travel; Çorum, İstanbul, Kocaeli, Kırıkkale, Çankırı, Kastamonu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Lider Vip Travel ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Lider Vip Travel seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Lider Vip Travel biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Lider Vip Travel otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lider Vip Travel Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1989
Otobüs Sayısı: 3
Durak Sayısı: 13
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Altan Gürkök
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less