Osmancık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Osmancık Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum’un Kızılırmak Nehri kıyısında güzel bir ilçesi olan Osmancık’ın otobüs terminali Çorum Caddesi üzerinde güzel bir konumda bulunuyor. Osmancık Terminali’nden hem ilçe merkezine hem de çevre köylere kolayca gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Terminal içerisinde ve Çorum Caddesi’nde duraklarını göreceğiniz özel halk otobüsleri ile belirli saatlerde terminalden ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler hem Osmancık merkezine ulaşım hem de Çorum, Suluova ve Merzifon gibi komşu şehirlere, ilçelere ve köylere ulaşım amaçlı kullanılıyor. Terminal içerisinde her saat minibüs bulabilirsiniz.

Taksi

(0535) 852 29 57 numaralı telefondan 24 saat ulaşabileceğiniz Osmancık Taksi ile de kısa sürede ilçenin her noktasına ulaşım mümkün.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Osmancık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Osmancık otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Osmancık otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Osmancık otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Osmancık yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Osmancık 9 saat , İzmir - Osmancık 14 saat 30 dakika , Ankara - Osmancık 5 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Osmancık seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Tokat Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Osmancık seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  9 saat schedule
 • İzmir
  14 saat schedule
 • Ankara
  5 saat schedule
 • Bursa
  9 saat schedule
 • Trabzon
  9 saat schedule
map placeholder
expand_less