Osmancık Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın

Osmancık Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Çorum’un Kızılırmak Nehri kıyısında güzel bir ilçesi olan Osmancık’ın otobüs terminali Çorum Caddesi üzerinde güzel bir konumda bulunuyor. Osmancık Terminali’nden hem ilçe merkezine hem de çevre köylere kolayca gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Terminal içerisinde ve Çorum Caddesi’nde duraklarını göreceğiniz özel halk otobüsleri ile belirli saatlerde terminalden ilçe merkezine gidebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüsler hem Osmancık merkezine ulaşım hem de Çorum, Suluova ve Merzifon gibi komşu şehirlere, ilçelere ve köylere ulaşım amaçlı kullanılıyor. Terminal içerisinde her saat minibüs bulabilirsiniz.

Taksi

(0535) 852 29 57 numaralı telefondan 24 saat ulaşabileceğiniz Osmancık Taksi ile de kısa sürede ilçenin her noktasına ulaşım mümkün.

Şehir Merkezinden Osmancık Terminali’ne Ulaşım

Osmancık Terminali, kısa bir yürüyüşle ilçenin pek çok yerinden ulaşabileceğiniz merkezi bir noktada bulunuyor.  İsterseniz yolculara sunulan ulaşım araçlarıyla da 24 saat otobüs terminaline gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Dodurga Caddesi ve Ergenekon Caddesi gibi büyük caddelerin yanı sıra hemen her mahalle de duraklarını bulabileceğiniz özel halk otobüsleriyle otobüs saatinizden önce terminalde olabilirsiniz.

Minibüsler

Osmancık ilçe minibüsleriyle de hem ilçe merkezinde hem de Dodurga ve Tekmen gibi çevre ilçe ve köylerden yolcuların otobüs terminaline ulaşımı sağlanıyor.

Taksi

Org. Ahmet Çörekçi Caddesi üzerinde durağı bulunan (0535) 852 29 57 numaralı Osmancık Taksi ve yine aynı caddede 24 saat hizmet veren (0543) 415 48 31 numaralı Osmancık Konak Taksi ile de istediğiniz zaman ilçe merkezinden terminale ulaşmanız mümkün.

En Çok Tercih Edilen Osmancık Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Osmancık
130 TL989 sa 7 dk
roomİzmir - Osmancık
150 TL113 sa 30 dk
roomAnkara - Osmancık
80 TL35 sa
roomBursa - Osmancık
165 TL28 sa 45 dk
roomTrabzon - Osmancık
140 TL19 sa 30 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Osmancık otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?

expand_more
Enuygun, Osmancık otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Osmancık otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.

Osmancık yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?

expand_more
İstanbul-Avrupa - Osmancık 9 saat , İzmir - Osmancık 13 saat , Ankara - Osmancık 5 saat sürüyor.

Hangi otobüs firmalarının Osmancık seferleri bulunuyor?

expand_more
Metro Turizm, Net Turizm, Tokat Kale Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Osmancık seferleri düzenliyor.

Osmancık otobüs bileti alırken HES kodu kullanmam gerekiyor mu?

expand_more
Evet, Osmancık otobüs bileti satın almak için yolcu bilgileri aşamasında göreceğiniz HES kodu alanına size özel HES kodunuzu yazmanız gerekiyor. HES kodu nasıl alınır başlıklı yazımızda aradığınız cevapları bulabilirsiniz.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  9 saat schedule
 • İzmir
  13 saat schedule
 • Ankara
  4 saat schedule
 • Bursa
  9 saat schedule
 • Trabzon
  8 saat schedule
expand_less