Hekimhan Turizm Online Otobüs Bileti

Hekimhan Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Hekimhan Turizm Hakkında

Malatya merkezli Hekimhan Turizm ile Sivas, Ulaş ve Kangal gibi noktalara konfordan ödün vermeden seyahat edebilirsiniz. Misafirlerinin taleplerini daima dinleyen ve geleceğe yönelik adımlarını bu doğrultuda atan firmanın otobüslerinde pek çok olanak sunuluyor.

Güvenli bir deneyim için araçlarında takip sistemi bulunan Hekimhan Turizm’in açık büfe ikram servisi ayrıcalığından faydalanabilirsiniz. Firmanın gelişmiş donanımıyla beğenilen otobüslerinde sınırsız internet mevcut. Koltuklara yerleştirilen ekranlardan takip edebileceğiniz televizyon yayını ise daha keyifli bir yolculuk isteyenlerin hizmetinde.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Hekimhan Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Hekimhan Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Hekimhan Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Hekimhan Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Hekimhan Turizm; Sivas, Malatya, Erzincan gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Hekimhan Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Hekimhan Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Hekimhan Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Hekimhan Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Hekimhan Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Hekimhan Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Hekimhan Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Hekimhan Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Hekimhan Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2018
Otobüs Sayısı: 8
Genel Merkez: Malatya
Kurucu: Hacı Yücel
expand_less