Erbaa Seyahat Online Otobüs Bileti

Erbaa Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Erbaa Seyahat Hakkında

Suat Özgür tarafından 2014 senesinde kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede kara yolu taşımacılığı sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Erbaa Seyahat, kaliteli ve yenilikçi hizmet politikası ile fark yaratıyor. Tokat’ın Erbaa ilçesinin merkezi olduğu firmanın diğer şubeleri ise Gebze, Güzelyalı, Düzce, Bolu, Ankara, Amasya, İzmit, İstanbul, Merzifon, Osmancık, Sakarya, Samsun, Sultanbeyli, Taşova ve Yarımca’da bulunuyor.

Çoğunluğu Mercedes marka olan ve toplamda 20 araçtan oluşan genç ve son derece teknolojik filosu sayesinde günden güne hizmet ağını genişleten Erbaa Seyahat’in sunduğu bir tür sadakat programı olan Erbaa Card sayesinde seyahat ettikçe puan biriktirebilir ve bu puanlarınızla indirimli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. İl ve ilçeler dahil olmak üzere 32 ayrı noktada şubesi olan Erbaa Seyahat’in 2+1 otobüslerinde uydu TV, sınırsız internet erişimi, film ve müzik yayınları, kulaklık ve cömert yiyecek-içecek ikramları bulunuyor.  

Araç içi konfor, koltuklar arası mesafe ve diğer pek çok konuda %100 memnuniyeti amaçlayan Erbaa Seyahat’in kendine ait dinlenme tesisi olmasa da uzun seyahatlerde yol kenarındaki müsait yerlerde mola vererek yolcularının ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor.

Erbaa Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Erbaa Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Erbaa Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Erbaa Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Erbaa Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Erbaa Seyahat; Tokat, Amasya, İstanbul, Samsun, Bolu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Erbaa Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Erbaa Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4.5
Erbaa Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Erbaa Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Erbaa Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Erbaa Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Erbaa Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Erbaa Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Erbaa Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Erbaa Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Erbaa Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Erbaa Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Erbaa Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Erbaa Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Erbaa Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Erbaa Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Erbaa Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2014
Otobüs Sayısı: 20
Durak Sayısı: 48
Genel Merkez: Tokat
Kurucu: Suat Özgür
Firma Puanı: 4.5 / 5
expand_less