Erbaa Seyahat Online Otobüs Bileti

Erbaa Seyahat
Bugün
Yarın

Erbaa Seyahat Hakkında

Suat Özgür tarafından 2014 senesinde kurulmuş olmasına rağmen kısa sürede kara yolu taşımacılığı sektöründe adından söz ettirmeyi başaran Erbaa Seyahat, kaliteli ve yenilikçi hizmet politikası ile fark yaratıyor. Tokat’ın Erbaa ilçesinin merkezi olduğu firmanın diğer şubeleri ise Gebze, Güzelyalı, Düzce, Bolu, Ankara, Amasya, İzmit, İstanbul, Merzifon, Osmancık, Sakarya, Samsun, Sultanbeyli, Taşova ve Yarımca’da bulunuyor.

Çoğunluğu Mercedes marka olan ve toplamda 20 araçtan oluşan genç ve son derece teknolojik filosu sayesinde günden güne hizmet ağını genişleten Erbaa Seyahat’in sunduğu bir tür sadakat programı olan Erbaa Card sayesinde seyahat ettikçe puan biriktirebilir ve bu puanlarınızla indirimli bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. İl ve ilçeler dahil olmak üzere 32 ayrı noktada şubesi olan Erbaa Seyahat’in 2+1 otobüslerinde uydu TV, sınırsız internet erişimi, film ve müzik yayınları, kulaklık ve cömert yiyecek-içecek ikramları bulunuyor.  

Araç içi konfor, koltuklar arası mesafe ve diğer pek çok konuda %100 memnuniyeti amaçlayan Erbaa Seyahat’in kendine ait dinlenme tesisi olmasa da uzun seyahatlerde yol kenarındaki müsait yerlerde mola vererek yolcularının ihtiyaçlarını karşılamasını sağlıyor.

Erbaa Seyahat Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 2014
  • directions_busOtobüs Sayısı: 20
  • add_locationDurak Sayısı: 48
  • homeGenel Merkez: Tokat
  • account_circleKurucu: Suat Özgür
  • thumb_upFirma Puanı: 4 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less