Ergani Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ergani Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İlçe terminalini kullanarak Ergani ilçesine geldiğinizde sizi hem ilçe hem de Diyarbakır şehir merkezine kolayca ulaştırabilecek ücretli ve ücretsiz seçeneklerle karşılaşabilirsiniz. Ergani Terminali’ne geldikten sonra tercih edeceğiniz araçların (dolmuş, otobüs vs.) saatini kontrol edebilir ve buna göre terminal içinde bekleyebilirsiniz. Terminal ve şehir merkezi arasındaki ulaşımınızı sağlayacak opsiyonlardan bazıları şöyle sıralanabilir:

Belediye Otobüsleri

Diyarbakır Belediyesi, terminale ulaşan yolcuların merkeze daha rahat ulaşabilmesi adına halk otobüslerini yaygınlaştırmış durumda. Sabah 06.00 ile akşam 20.30 saatleri arasında aktif olan halk otobüslerini terminal çıkışı yakalayabilirsiniz. 2 saatte bir hareket ettikleri için bir süre terminalde vakit geçirmek durumunda kalmanız muhtemel.

Yolcu Servisleri

Terminale ulaştıktan sonra otobüs biletinizi atmayın çünkü ücretsiz yolcu servislerinde bu biletler sizden talep edilebilir. Yolcu servisleri uzun aralıklarla kalktığı için saatlerini dikkatlice takip etmelisiniz. Bu servislerle çevre ilçelere ve merkeze ulaşmanız mümkün. Ücretsiz olmasından dolayı bu opsiyon öncelikli olarak tercih ediliyor.

Dolmuşlar

Şehir içi ulaşım açısından önemli bir yere sahip olan dolmuşlar ile çevre illerle dahi gitmeniz mümkün. Terminal çevresinden kalkan Diyarbakır Merkez- Ergani Terminal dolmuşları ile 40-45 dakika içinde kendinizi merkeze atabilirsiniz.

Taksi

Şehrin ve ilçenin en merkezi noktalarına taksi sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Terminalin hemen dışında 7/24 ulaşım hizmeti veren taksilere ulaşmanız yüksek ihtimal.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Ergani Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Ergani otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Ergani otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Ergani otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Ergani yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Ergani 19 saat 30 dakika , İzmir - Ergani 22 saat 30 dakika , Ankara - Ergani 14 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Ergani seferleri bulunuyor?
expand_more
Can Diyarbakır Turizm, Özel Diyarbakır, Star Diyarbakır Türkiye’nin birçok şehrinden Ergani seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  19 saat schedule
 • İzmir
  22 saat schedule
 • Ankara
  13 saat schedule
 • Adana
  9 saat schedule
 • Bursa
  18 saat schedule
 • Antalya
  17 saat schedule
 • Trabzon
  10 saat schedule
map placeholder
expand_less