Aksaray - Bursa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
610 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3 sa 25 dk
En Son Satış
54 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
90 TL
Günlük Sefer Sayısı
78 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Balıkesir Uludağ, Varan Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Aksaray Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir merkezine oldukça yakın bir konumda bulunan Aksaray Terminali’ne yürüyerek, taksiyle, minibüslerle veya firmaların yolcu servisleriyle kolayca ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Aksaray Terminali’nde 40’dan fazla otobüs firması hizmet veriyor ve çoğu ücretsiz olarak yolcu servisi sağlıyor. Yolcu servisleriyle hem şehir merkezinden hem de Ortaköy, Güzelyurt, Ağaçören, Sultanhanı ve Sarıyahşi gibi merkez ilçelerinden terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Hem şehir merkezinden hem de Aksaray’ın ilçelerinden terminale ulaşabileceğiniz pek çok minibüs hattı bulabilirsiniz.

Taksi

Merkezi konumundan dolayı terminale taksi ile kısa bir yolculukla ulaşabilirsiniz. Şehir merkezindeki her taksi durağından terminale ulaşım bulunuyor.

Otogardan Bursa Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin her ilinden otobüs seferleri düzenlenen Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 kilometre uzaklıkta konumlanır. Otogardan şehir merkezine günün 24 saati belediye otobüsleri, taksiler ve servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz. F/1, 17/C, 17, 38/B, 38/D, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ve 99 numaralı otobüslere binerek Nilüfer, Uludağ, Kestel, Beşevler, Emek, Çekirge gibi semtlere gidebilirsiniz. Otobüsler kullanılan ve “Bukart” adı verilen bileti otogardaki büfelerden alabilirsiniz. 

Taksi

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz Bursa Otogarı’nın çıkış kapısında yolcularını bekleyen taksilere binebilirsiniz. 

Servis

Bursa’ya gitmek için tercih ettiğiniz otobüs firması, Bursa şehir merkezine ve birçok ilçesine yolcu taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlayabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüsünüzün muavinine danışarak ya da otobüsten indiğinizde firmanın gişesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Aksaray - Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAksaray Bursa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Balıkesir Uludağ 130 TL19 3 sa 25 dk
Varan Turizm 144 TL13 3 sa 25 dk
Nilüfer Turizm 130 TL9 3 sa 25 dk
İstanbul Konfor 99 TL8 3 sa 25 dk
Villa Seyahat 109 TL6 3 sa 25 dk
Güney Akdeniz 90 TL2 3 sa 25 dk
Kale Seyahat 109 TL4 3 sa 25 dk
Özkaymak 110 TL3 3 sa 25 dk
Vip Arda Tur 120 TL2 3 sa 25 dk
Isparta Petrol Turizm 105 TL2 3 sa 25 dk
Seyahat Yazılarında Bursa
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Aksaray - Bursa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Aksaray - Bursa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Aksaray - Bursa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Aksaray - Bursa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Aksaray - Bursa arası toplam 610 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat 30 dakika sürüyor.
Aksaray - Bursa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Balıkesir Uludağ, Varan Turizm, Nilüfer Turizm, İstanbul Konfor, Villa Seyahat, Güney Akdeniz, Kale Seyahat, Özkaymak, Vip Arda Tur, Isparta Petrol Turizm Aksaray - Bursa arası seferler düzenliyor.
expand_less