Bursa - Aksaray Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
596 km
Yaklaşık Sefer Süresi
3 sa 6 dk
En Son Satış
54 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
100 TL
Günlük Sefer Sayısı
65 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Balıkesir Uludağ, Varan Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Aksaray Şehir Merkezine Ulaşım

Aksaray Terminali, şehir merkezine oldukça yakın bir konumda. Yürüyerek veya bavullarınız varsa çeşitli ücretli ve ücretsiz ulaşım araçlarını kullanarak şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisi

Terminal içerisinde onlarca otobüs firması hizmet veriyor ve yolculuk yaptığınız firmanızın ücretsiz yolcu servisiyle şehir merkezine gidebilirsiniz. Bazı yolcu servisleriyle Aksaray’ın ilçelerine de gitmeniz mümkün.

Minibüs

Minibüs durağı terminalin hemen yanında bulunuyor ve şehir merkezine kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak pek çok minibüs hatta hizmet veriyor.

Taksi

Terminal taksi durağı 7 gün 24 saat açık ve hızlı bir şekilde şehir merkezinde istediğiniz yere ulaşabilmenizi sağlıyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Aksaray Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Aksaray Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Balıkesir Uludağ 130 TL18 3 sa 6 dk
Varan Turizm 144 TL12 3 sa 6 dk
İstanbul Konfor 100 TL11 3 sa 6 dk
Nilüfer Turizm 130 TL8 3 sa 6 dk
Salihli Güven Turizm 120 TL4 3 sa 6 dk
Vip Arda Tur 130 TL3 3 sa 6 dk
Kale Seyahat 109 TL2 3 sa 6 dk
Güney Akdeniz 100 TL2 3 sa 6 dk
Villa Seyahat 110 TL2 3 sa 6 dk
Isparta Petrol Turizm 100 TL2 3 sa 6 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Aksaray otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Aksaray otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Aksaray seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Aksaray arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Aksaray arası toplam 596 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat sürüyor.
Bursa - Aksaray arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Balıkesir Uludağ, Varan Turizm, İstanbul Konfor, Nilüfer Turizm, Salihli Güven Turizm, Vip Arda Tur, Kale Seyahat, Güney Akdeniz, Villa Seyahat, Isparta Petrol Turizm Bursa - Aksaray arası seferler düzenliyor.
expand_less