Ortakoyaks Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Ortakoyaks Otogarı
place
Karşı, Buğday Pazarı İçi Sk., 68400 Ortaköy/Aksaray
local_phone
+903823513000

Ortakoyaks

Aksaray ve Kırşehir şehirleri arasında bir geçiş noktası olan Ortaköy Aksaray Otogarı, oldukça küçük ve içerisinde çoğunlukla yerel otobüs firmaları ve köy minibüsleri hizmet veriyor. Otogarda küçük bir market, tuvalet, mescit, ilçede yetiştirilen sebze ve meyveleri alabileceğiniz tezgahlar bulabilirsiniz.

Otogarda her saat başı hem Aksaray’a hem de büyük şehirlere otobüs bulabilir; komşu ilçe ve köylere de minibüslerle kolayca gidebilirsiniz. İlçe merkezinden kısa bir yürüyüşle gidebileceğiniz Ortaköy Aksaray Otogarı’na isterseniz belediye otobüsleri ve minibüslerle de rahatça ulaşabilirsiniz.

 

Şehir Merkezinden Ortakoyaks Otogarı'na Ulaşım

Ortaköy merkezine çok yakın olan otobüs terminaline yolcular yürüyerek de kolayca ulaşabilirler. Belediye otobüsü ve taksileri kullanarak da kısa sürede terminale gitme şansınız var.

Belediye Otobüsleri

Coşkunlar Caddesi, Mevlana Caddesi ve Akpınar Caddesi gibi pek çok merkezi noktada durakları bulunan belediye otobüsleriyle sabahın erken saatlerinden itibaren otobüs terminaline kolayca gidebilirsiniz.

Aksaray Birlik Minibüsleri

Aksaray ve Nevşehir’in pek çok turistik ilçesinden de her saat Ortaköy’e ulaşım hizmeti sunan minibüslerin ilçe merkezinde pek çok noktada da durağı bulunuyor.

Taksi

Akyol Sokak üzerinde durağı olan ve (0382) 351 89 16 numaralı telefonla ulaşabileceğiniz Fatih Taksi ve Perşembe Pazarı’nda durağı bulunan (0544) 418 57 84 numaralı Gül Taksi ile de 5 dakikada otobüs terminale gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less