Yeni Aksaray Seyahat Online Otobüs Bileti

Yeni Aksaray Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeni Aksaray Seyahat Hakkında

Yeni Aksaray Seyahat, 1999 yılında kuruldu ve o günden bugüne konforlu, güvenli, kaliteli, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürüyor. 2012 yılı itibarıyla ise dönüşüme giren firma, “Her Zaman Daha Yeni” sloganını benimseyerek filosunda bulunan araçlarını yeniledi. Firma şu an Neoplan Starliner ve Neoplan Cityliner markalı 20 araçtan oluşan filosunda yolcularını ağırlıyor. Türkiye’nin dört bir yanına seferler düzenleyen firma hizmet verdiği bölgede konfor, teknoloji ve kaliteli hizmet anlamında lider bir marka olma misyonunu taşıyor. Aynı zamanda müşterilerinin beklentileri ve taleplerini de tespit ederek bunları karşılamaya gayret ediyor.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibine sahip firma, çalışanlarının eğitimini de önemsiyor. Bu bağlamda da firma, zaman zaman çalışanlarına yönelik eğitimler düzenleyerek onların sektörel anlamdaki yeniliklere ve gelişmelere adapte olmasını sağlıyor.

Yeni Aksaray Seyahat’in araçları, teknolojik donanıma sahip. Öyle ki araç içinde koltuk arkası ekranlardan USB girişine, kablosuz ücretsiz internetten müzik yayınına kadar pek çok hizmet de bulunuyor. Firma, araç içi ikramların da kalitesi ve hijyeniyle yakından ilgileniyor. Öte yandan mola yerlerini de güzergahında bulunan en iyi tesisler arasından seçiyor.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeni Aksaray Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeni Aksaray Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeni Aksaray Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeni Aksaray Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeni Aksaray Seyahat; Kayseri, Konya, İzmir, Nevşehir, Antalya, Uşak gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeni Aksaray Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeni Aksaray Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeni Aksaray Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeni Aksaray Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeni Aksaray Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeni Aksaray Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeni Aksaray Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeni Aksaray Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeni Aksaray Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1999
Durak Sayısı: 142
Genel Merkez: Aksaray
Kurucu: Nurettin Yumuşak
expand_less