Muntinlupa Otelleri Ara

En uygun Muntinlupa otel fiyatları arasında karşılaştırma yap, en ucuz Muntinlupa otellerini listele.

Şehir, ilçe, tema, otel adı ara
Giriş ve Çıkış Tarihi
Giriş ve çıkış tarihini seçin
Konuk Sayısı
2 Yetişkin

Muntinlupa Hakkında

Filipinler’in "Zümrüt Şehri" olarak geçen Muntinlupa aynı zamanda Calabarzon’a geçit olarak da bilinir. Filipinler’in en tehlikeli suçlularının hapsedildiği Ulusal Bilibid Hapishanesi’nin bulunduğu şehir olması da, Muntinlupa’yı ayrıca ilgi çekici bir yer haline getiriyor. 

İşlek kent yaşamı ile kırsal yaşam arasında ince bir çizgide duran Muntinlupa’da, hindistan cevizi ağaçlarının arasından geçerek, kendinizi alışveriş merkezi labirentinde bulabilirsiniz. 

Alışveriş merkezleri içinde en sevilen ve tercih edilenleri şöyle bir turlamak isterseniz; sinema keyfi yapmak için Commercenter Cinemas ile başlamalısınız. Festival Supermall, Starmall Alabang, Evia Lifestyle Center alışveriş merkezlerini ve son olarak önereceğimiz Bounce Philippines tema parkını mutlaka denemelisiniz.

Dışarıda doğayla iç içe olmak isterseniz, eko turlar aracılığıyla pirinç tarlalarını ve yakın adaları gezebilirsiniz. Yerel mimarisi ve cazibesine katkıda bulunan ağaçları ile Greenbelt Şapeli’ne; meditasyon, dua etmek ya da kısa bir mola vermek için uğrayabilirsiniz. Filipinler’in en küçük gölü olmasıyla ünlü olsa da Jamboree Gölü civarında sakin ve huzurlu bir gün geçirebilirsiniz.

Muntinlupa'dan ayrılmadan önce mutlaka,18. yüzyılda inşa edilen ve dünyanın en büyük hapishanelerinden biri olan Ulusal Bilibid Hapishanesi’ni gezmek için zaman ayırmalısınız.

Asya, Filipinler, Japon, Çin ve Avrupa mutfaklarını deneyimleyebileceğiniz Muntinlupa’da çok çeşitli ve lezzetli alternatifler bulabilirsiniz.

Filipinler coğrafi konumu nedeniyle tayfunlardan etkilenen Asya ülkelerinden biridir. Tayfun mevsimi ise Haziran ayında başlayıp Kasım ayında sona erer. Muntinlupa, Haziran-Eylül ayları arasında yoğun yağış alır. Bu nedenle Muntinlupa’ya gitmek için en uygun dönem, Ocak-Nisan ayları arasındaki kuru sezondur.