Viranşehir - Bursa Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
1228 km
Yaklaşık Sefer Süresi
18 sa 36 dk
En Son Satış
35 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
480 TL
Günlük Sefer Sayısı
14 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Can Diyarbakır Turizm, Nevşehir Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Viranşehir Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şanlıurfa’nın ilçelerinden biri olan Viranşehir, merkeze yaklaşık 95 kilometre mesafede yer alıyor. Araçla Şanlıurfa merkezden otogara, iki saatin üzerinde bir zaman diliminde ulaşmak ancak mümkün olabiliyor. Merkezden otogara gitmek için özel aracınız bulunmuyorsa belediye otobüslerini, minibüsleri tercih edebileceğiniz gibi taksi ya da ücretsiz yolcu servislerini de kullanabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Otogara ulaşmak için Viranşehir Otogarı’na giden güzergâhtan geçen otobüsleri tercih edebilirsiniz. Böylelikle uygun fiyatla otogara ulaşabilirsiniz. Ancak eşyalarınız çok ise belediye otobüsü sizin için doğru bir seçenek olmayabilir.

Minibüsler

Şehir merkezinden kalkan minibüsleri kullanarak da otogara gitmeniz mümkün. Belirli saatlerde kalkan bu minibüslerle uygun fiyatla otogara ulaşabilirsiniz. 

Taksi

Özellikle bavullarınız çoksa ve konforlu bir yolculuğun ardından otogara ulaşmak istiyorsanız sizin için en doğru seçenek taksi olacaktır. Şanlıurfa şehir merkezinde bulunan taksi duraklarında günün her saatinde araç bulma imkânınız var. 

Yolcu Servisleri

Viranşehir Otogarı’ndan kalkan pek çok otobüs firması, şehir merkezinden ve civar ilçelerin birçoğundan müşterileri için yolcu servisi kaldırıyor. Yolcu servislerini de tercih ederek herhangi bir ücret ödemeden de otogara ulaşabilirsiniz.  

Otogardan Bursa Şehir Merkezine Ulaşım

Türkiye’nin her ilinden otobüs seferleri düzenlenen Bursa Uluslararası ve Şehirlerarası Otobüs Terminali, şehir merkezinden yaklaşık olarak 10 kilometre uzaklıkta konumlanır. Otogardan şehir merkezine günün 24 saati belediye otobüsleri, taksiler ve servislerle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otobüs

Otogardan şehir merkezine ulaşım sağlayan belediye otobüsleri 24 saat boyunca hizmet veriyor. Gün içinde yarım saatte bir, gece saatlerinde ise belirli aralıklarda düzenlenen otobüs seferleriyle Bursa’nın birçok ilçesine ulaşabilirsiniz. F/1, 17/C, 17, 38/B, 38/D, 38/G, 91, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ve 99 numaralı otobüslere binerek Nilüfer, Uludağ, Kestel, Beşevler, Emek, Çekirge gibi semtlere gidebilirsiniz. Otobüsler kullanılan ve “Bukart” adı verilen bileti otogardaki büfelerden alabilirsiniz. 

Taksi

Gitmek istediğiniz yere ulaşmak için taksi kullanmak isterseniz Bursa Otogarı’nın çıkış kapısında yolcularını bekleyen taksilere binebilirsiniz. 

Servis

Bursa’ya gitmek için tercih ettiğiniz otobüs firması, Bursa şehir merkezine ve birçok ilçesine yolcu taşımak amacıyla ücretsiz servis hizmeti sağlayabilir. Yolculuğunuz esnasında otobüsünüzün muavinine danışarak ya da otobüsten indiğinizde firmanın gişesine giderek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Viranşehir - Bursa Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıViranşehir Bursa Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Can Diyarbakır Turizm 500 TL2 18 sa 36 dk
Nevşehir Seyahat 500 TL1 18 sa 36 dk
Süha Turizm 500 TL1 18 sa 36 dk
Lüks Batman Seyahat 500 TL1 18 sa 36 dk
Özlem Batman Turizm 500 TL1 18 sa 36 dk
Star Batman 500 TL1 18 sa 36 dk
Şanlıurfa Cesur Turizm 500 TL1 18 sa 36 dk
Midyat Seyyidoğlu Turizm 500 TL1 18 sa 36 dk
Martur Turizm 500 TL1 18 sa 36 dk
Mardin Seyahat 480 TL1 18 sa 36 dk
Seyahat Yazılarında Bursa
arrow_back
arrow_forward
Tüm Yazılar

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Viranşehir - Bursa otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Viranşehir - Bursa otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Viranşehir - Bursa seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Viranşehir - Bursa arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Viranşehir - Bursa arası toplam 1228 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 18 saat 30 dakika sürüyor.
Viranşehir - Bursa arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Can Diyarbakır Turizm, Nevşehir Seyahat, Süha Turizm, Lüks Batman Seyahat, Özlem Batman Turizm, Star Batman, Şanlıurfa Cesur Turizm, Midyat Seyyidoğlu Turizm, Martur Turizm, Mardin Seyahat Viranşehir - Bursa arası seferler düzenliyor.
Viranşehir - Bursa arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Viranşehir - Bursa arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2022 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Viranşehir - Bursa otobüs bileti 480 TL.
Viranşehir - Bursa otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Viranşehir - Bursa otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2022 yılının Aralık ayında Viranşehir - Bursa otobüs bileti fiyatları 480 TL ila 500 TL aralığında değişiyor.
Viranşehir - Bursa otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Viranşehir seçin.
“Nereye” sorusunda Bursa yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Viranşehir - Bursa seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Viranşehir - Bursa arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Viranşehir - Bursa arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Viranşehir - Bursa arasında günlük 14 sefer yapılıyor.
expand_less