Görele Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Görele Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Görele Terminali’ne indikten sonra ilçenin merkezine dakikalar içinde yürüyebilirsiniz. Ağır bavullarla birlikte yolculuk yapanlar ve yürümek istemeyenler için ise ilçede minibüs, taksi ve servis gibi rahat araç alternatifleri mevcut. 

Minibüs  

Görele Otobüs Terminali’nden minibüse binerek merkezin çeşitli noktalarına sadece 5 dakikada erişebilirsiniz. Çevre ilçelere ve kent merkezine ulaşımda da kullanılan minibüsler Görele’de son derece pratik ve bütçe dostu.

Taksi 

Terminalin hemen yakınında bulunan duraktan taksiye binmek ise Görele’de merkeze erişim konusunda tercih edilebilecek bir başka ideal seçenek. İlçede taksi yolculuğu varış noktasına göre 5-15 dakika kadar sürüyor. Ücretler ise yakın mesafelerde bütçenizi zorlamayacak kadar uygun. Taşımakta zorlanacağınız valizlerle beraber yola çıktığınızda yine taksiye binerek seyahatinize konfor kazandırabilirsiniz.

Servis Aracı 

Görele Otobüs Terminali’nden hem merkeze hem de civarda bulunan ilçelere servis araçlarından yararlanarak hızlıca gelebilirsiniz. Araçların güzergahlarını ve tahmini yolculuk süresini sürücülerden öğrenmek mümkün. Üstelik bazı servislerden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Görele Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Görele
550 TL3515 sa 50 dk
roomİzmir - Görele
550 TL819 sa 2 dk
roomAnkara - Görele
380 TL5510 sa 37 dk
roomAdana - Görele
455 TL815 sa 38 dk
roomBursa - Görele
580 TL816 sa 22 dk
roomAntalya - Görele
660 TL419 sa 18 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Görele otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Görele otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Görele otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Görele yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Görele 15 saat 30 dakika , İzmir - Görele 19 saat 30 dakika , Ankara - Görele 11 saat 30 dakika sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Görele seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Metro Turizm, Rize Ses Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Görele seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  15 saat schedule
 • İzmir
  19 saat schedule
 • Ankara
  11 saat schedule
 • Adana
  15 saat schedule
 • Bursa
  16 saat schedule
 • Antalya
  19 saat schedule
 • Trabzon
  3 saat schedule
map placeholder
expand_less