Beşikdüzü Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Beşikdüzü Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Sahil yolu üzerinde bulunan Beşikdüzü Terminali’nden özel halk otobüsleri, dolmuşlar ve taksiler ile kısa sürede ilçe merkezinde istediğiniz yere gidebilirsiniz.

Özel Halk Otobüsleri

Hem Trabzon-Giresun Yolu hem de Samsun Caddesi üzerinde durakları bulunan özel halk otobüsleriyle 10 dakikada ilçe merkezinde istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.

Dolmuşlar

Beşikdüzü dolmuşları terminalden hem ilçe merkezine hem de Trabzon, komşu ilçeler ve köylere ulaşım için kullanılıyor. Dolmuşlar ilçe merkezine her yarım saatte; il ve çevre ilçelere ise her saat başı kalkıyor.

Taksi

Terminal taksi durağında 24 saat taksi bulabilirsiniz. Merkeze yakın bir noktada olan terminalden taksi ile 5 dakika içinde istediğiniz semte gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Beşikdüzü Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Beşikdüzü otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Beşikdüzü otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Beşikdüzü otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Beşikdüzü yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Beşikdüzü 17 saat , İzmir - Beşikdüzü 19 saat 30 dakika , Ankara - Beşikdüzü 11 saat 30 dakika sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Beşikdüzü seferleri bulunuyor?
expand_more
Ali Osman Ulusoy, Lüks Karadeniz Seyahat, Görele Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Beşikdüzü seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  16 saat schedule
 • İzmir
  19 saat schedule
 • Ankara
  11 saat schedule
 • Adana
  17 saat schedule
 • Bursa
  17 saat schedule
 • Antalya
  17 saat schedule
 • Trabzon
  3 saat schedule
map placeholder
expand_less