Kayseri - Isparta Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
559 km
Yaklaşık Sefer Süresi
9 sa 5 dk
En Son Satış
14 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
180 TL
Günlük Sefer Sayısı
13 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Vangölü Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Kayseri Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Kayseri merkezine 8 km uzaklıktaki Kayseri Terminali’ne pek çok ücretli veya ücretsiz ulaşım alternatifini kullanarak ulaşabilir ve yolculuğunuza başlayabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kayseri Büyükşehir Belediyesi’nin işlettiği pek çok otobüs hattı terminale gidiyor. Terminal hattı olan 740 numaralı otobüs dışında 141, 142, 143, 145, 400, 402, 404, 405, 650, 711 ve 802 numaralı belediye otobüsleriyle de terminale ulaşabilirsiniz.

Tramvay

Şehir merkezinden terminal rotasında hareket eden tramvaylar bulunuyor. Terminalin giriş kapısına 5 dakika yürüyüş mesafesindeki Selimiye Durağı’na giden tramvaylarla hızlı bir şekilde terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Seyahat edeceğiniz firmanın şehir merkezindeki bilet satış ofisleri önünden kalkan ücretsiz yolcu servisleriyle terminale ulaşabilirsiniz.

Minibüs

Kayseri’nin bütün ilçelerinden ve şehir merkezindeki önemli noktalardan kalkan minibüsler de terminale ulaşım hizmeti sunuyor.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculuk için tercih edebileceğiniz taksileri şehir merkezinde 24 saat kolayca bulabilirsiniz.

Otogardan Isparta Şehir Merkezine Ulaşım

Isparta’nın yaklaşık 3 kilometre dışında bulunan otobüs terminalinden merkezi noktalara gelmek için gün boyunca hareket eden yolcu servislerini kullanabilirsiniz. Taksiler, özel servisler ve belediye otobüsleri ise hem hızlı hem de ekonomik alternatifler arasında. 

Taksi 

Isparta Otobüs Terminali’nde hem gündüz hem de gece saatlerinde her daim rahatça taksi bularak merkeze ulaşım sağlayabilirsiniz. Arada sadece birkaç kilometre mesafe yer alması nedeniyle terminalden binilen taksilerin ücretleri cebinizi yoracak düzeyde değil. Şehrin merkeze uzak turistik noktalarına seyahat etmek istediğinizde ise taksi seçeneği son derece pahalı gelebilir. 

Yolcu Servisleri 

Isparta’ya otobüsle seyahat ettiğinizde terminalde iner inmez yolcu servislerine aktarma yapabilirsiniz. Ücretsiz şekilde merkeze erişme olanağı sağlayan servislerin belirli bir kalkış saati bulunmuyor. Genellikle sefer zamanlarına göre düzenlenen servislerin hareket saatleri ile ilgili detaylı bilgiyi tercih ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz. 

Otobüs  

Isparta Otobüs Terminali’nden merkeze toplu taşımayla gelmek isteyenler için belediye otobüsleri son derece ideal. 7 numaralı otobüslerin durağı terminalin hemen çıkışında yer alıyor. Bu sayede bavullarınızla birlikte rahatça araçlara binerek merkeze yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Gündüz saatlerinde otobüslerin seferleri akşama göre daha sık yapılabiliyor. 

Özel Servisler  

Özellikle Isparta’nın biraz dışında kalan turistik noktalara yolculuk yapmanız gerektiğinde özel servis kiralamayı düşünebilirsiniz. Ücretleri toplamda gidilen mesafeye ve seyahat dönemine göre farklılık gösterebilen servisleri isterseniz merkeze ulaşımda da tercih edebilirsiniz. Yolcuları Isparta Otobüs Terminali’nin önünden alan ve gidecekleri noktaya direkt ulaştıran özel servis firmalarına şehre varış saatinizi bildirerek aracın tam saatinde hazır bulunmasını sağlayabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Kayseri - Isparta Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıKayseri Isparta Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Vangölü Turizm 180 TL2 9 sa 5 dk
Tokat Yıldızı Seyahat 250 TL2 9 sa 5 dk
Isparta Petrol Turizm 250 TL2 9 sa 5 dk
Süha Turizm 220 TL1 9 sa 5 dk
Elazığ Murat Turizm 250 TL1 9 sa 5 dk
Esadaş 200 TL1 9 sa 5 dk
Mek Ağrı Dağı Turizm 180 TL1 9 sa 5 dk
Bizim Iğdır Seyahat 200 TL1 9 sa 5 dk
Aras Seyahat 200 TL1 9 sa 5 dk
Iğdırlı Turizm 200 TL1 9 sa 5 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Kayseri - Isparta otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Kayseri - Isparta otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Kayseri - Isparta seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Kayseri - Isparta arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Kayseri - Isparta arası toplam 559 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 9 saat sürüyor.
Kayseri - Isparta arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Vangölü Turizm, Tokat Yıldızı Seyahat, Isparta Petrol Turizm, Süha Turizm, Elazığ Murat Turizm, Esadaş, Mek Ağrı Dağı Turizm, Bizim Iğdır Seyahat, Aras Seyahat, Iğdırlı Turizm Kayseri - Isparta arası seferler düzenliyor.
expand_less