Kastamonu Güven Turizm Online Otobüs Bileti

Kastamonu Güven Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Kastamonu Güven Turizm Hakkında

Özellikle İstanbul ile Ankara arasında hizmet veren 2+1 lüks otobüsleriyle yıllardır yolcularının beğenisini kazanan Kastamonu Güven Turizm, İzmit, Karabük, Kastamonu, Samsun, Sakarya ve Zonguldak gibi pek çok kent arasında ulaşım hizmeti veriyor. Filosunu koltuk arkasında yer alan eğlence sistemleri ile giderek geliştiren firmanın seferleriyle ayrıca Taşköprü, Kozlu, Safranbolu, Havza ve Vezirköprü gibi ilçelere de seyahat edebilirsiniz. Daima hizmet etmekten keyif alan güler yüzlü servis personeliyle yolcularını ağırlayan Kastamonu Güven Turizm ile yapacağınız yolculuklarda dilerseniz televizyonlardan uydu yayınını seyredebilir, yol boyunca devam eden ikram servisinin tadını çıkarabilirsiniz.  

Firmanın Türkiye genelinde İstanbul, Kastamonu kent merkezi, Karadenizereğli, Safranbolu, İzmit ve Sakarya’da yetkili bilet ofisleri yer alıyor. İlk olarak 1985 yılında sefere başlayan Kastamonu Güven Turizm, 2001’de halen kullandığı şimdiki ismini aldı. Filosunda bulunan Mercedes-Travego araçlarıyla şehirler arası seyahatte konfor ve güvenin değişmez adreslerinden biri olmayı sürdüren firmanın seferlerinde yolculara mevsimlere göre değişebilen nefis atıştırmalık ikramlar ile kahve ve çay servisi sürekli devam ediyor. Böylece Kastamonu Güven Turizm yolcuları seyahatleri sırasında her zaman adeta evlerinde olduğu gibi konforlu saatlerin tadını çıkarabiliyorlar.

Kastamonu Güven Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Kastamonu Güven Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Kastamonu Güven Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Kastamonu Güven Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Kastamonu Güven Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Kastamonu Güven Turizm; Iğdır, Ankara, İstanbul, Kocaeli, Kastamonu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Kastamonu Güven Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Kastamonu Güven Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Kastamonu Güven Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Kastamonu Güven Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Kastamonu Güven Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Kastamonu Güven Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Kastamonu Güven Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Kastamonu Güven Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Kastamonu Güven Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1985
Otobüs Sayısı: 7
Durak Sayısı: 17
Genel Merkez: Kastamonu
Kurucu: Hasan Çatal
expand_less