Öz Doğu Kars Online Otobüs Bileti

Öz Doğu Kars
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Öz Doğu Kars Hakkında

1983 senesinde kara yolu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerine başlayan Öz Doğu Kars Turizm, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki öncü otobüs firmalarından biri olma özelliğine sahip. Türkiye’nin Kafkasya’ya açılan kapısı olarak da adlandırılan Kars merkezli olarak kurulan firma, hem Kars’tan hem de Doğu Anadolu’nun birçok ilinden Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenliyor.

Sektörde belirleyici ve öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Öz Doğu Kars Turizm, yolcularına online bilet satın alma imkanı da tanıyor. Misafirlerine keyifli ve güvenli seyahat hizmeti vermek adına araçlarının daimi olarak bakımına dikkat eden Öz Doğu Kars Turizm, tüm yolculuklarda yiyecek-içecek ikramlarında da oldukça cömert bir firma olarak biliniyor.

Ergonomik koltukları ve konfor açısından gayet memnun eden koltuklar arası mesafe ile öne çıkan Öz Doğu Kars Turizm sayesinde Kars’tan Ankara, Amasya, Düzce, Bursa, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Sakarya, Kırıkkale, Yalova ve Sivas gibi şehirlere otobüsle hiç aktarma yapmadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Pasinler-Gebze, İstanbul-Adapazarı, İstanbul-Ardahan, İstanbul-Kocaeli, İstanbul-Kars gibi güzergahları da olan firmanın genç ve modern filosu ise 2’si geçici olmak üzere toplamda 15 araçtan oluşuyor.

Öz Doğu Kars Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Doğu Kars otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Öz Doğu Kars otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Doğu Kars seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Öz Doğu Kars hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Öz Doğu Kars; Kars, Erzurum, İstanbul, Ardahan, Batman, Erzincan gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Öz Doğu Kars biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Öz Doğu Kars otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Doğu Kars otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Öz Doğu Kars otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Öz Doğu Kars otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Öz Doğu Kars otobüslerinde priz bulunuyor.
Öz Doğu Kars biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Öz Doğu Kars otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Öz Doğu Kars ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Öz Doğu Kars her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Öz Doğu Kars otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Öz Doğu Kars otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Öz Doğu Kars otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Öz Doğu Kars otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Öz Doğu Kars Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1983
Otobüs Sayısı: 14
Durak Sayısı: 50
Genel Merkez: Kars
Kurucu: Mürsel Ekinci
expand_less