Doğu Kars Online Otobüs Bileti

Doğu Kars
Bugün
Yarın

Öz Doğu Kars Hakkında

1983 senesinde kara yolu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerine başlayan Öz Doğu Kars Turizm, Doğu Anadolu Bölgesi’ndeki öncü otobüs firmalarından biri olma özelliğine sahip. Türkiye’nin Kafkasya’ya açılan kapısı olarak da adlandırılan Kars merkezli olarak kurulan firma, hem Kars’tan hem de Doğu Anadolu’nun birçok ilinden Türkiye’nin dört bir yanına sefer düzenliyor.

Sektörde belirleyici ve öncü bir firma olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Öz Doğu Kars Turizm, yolcularına online bilet satın alma imkanı da tanıyor. Misafirlerine keyifli ve güvenli seyahat hizmeti vermek adına araçlarının daimi olarak bakımına dikkat eden Öz Doğu Kars Turizm, tüm yolculuklarda yiyecek-içecek ikramlarında da oldukça cömert bir firma olarak biliniyor.

Ergonomik koltukları ve konfor açısından gayet memnun eden koltuklar arası mesafe ile öne çıkan Öz Doğu Kars Turizm sayesinde Kars’tan Ankara, Amasya, Düzce, Bursa, Erzurum, Erzincan, Eskişehir, Sakarya, Kırıkkale, Yalova ve Sivas gibi şehirlere otobüsle hiç aktarma yapmadan ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Pasinler-Gebze, İstanbul-Adapazarı, İstanbul-Ardahan, İstanbul-Kocaeli, İstanbul-Kars gibi güzergahları da olan firmanın genç ve modern filosu ise 2’si geçici olmak üzere toplamda 15 araçtan oluşuyor.

Doğu Kars Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1983
  • directions_busOtobüs Sayısı: 14
  • add_locationDurak Sayısı: 50
  • homeGenel Merkez: Kars
  • account_circleKurucu: Mürsel Ekinci
thumb_up Oy ver
expand_less