Tosya Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Tosya Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Kastamonu’ya bağlı ve çevresi doğal güzelliklerle dolu bir ilçe olan Tosya’nın otobüs terminalinde yolculara çeşitli ulaşım olanakları sunuluyor. Tosya Terminali, İstanbul-Samsun Yolu üzerinde ilçe merkezinin çıkışında bulunuyor. 

Tosya Tur Kooperatif Minibüsleri

Terminal içerisinde ayrı bir peronları olan kooperatif minibüsleriyle hem terminalden Dipsiz Göl Milli Parkı ve Ilgaz Dağı Kayak Merkezi çevre turistik merkezlere hem de Kastamonu, İskilip ve Ilgaz gibi komşu il ve ilçelere rahatlıkla gidebilirsiniz. İlçenin 100. Yıl Caddesi, Metin Yüksel Karakaş Caddesi ve Hükümet Caddesi gibi yoğun caddelerine de terminalden minibüslerle gitme şansınız var.

Belediye Otobüsleri

Tosya Terminali’nden merkeze ulaşım için belediye otobüslerinden de faydalanabilirsiniz. Tosya Onur Park Plus Alışveriş Merkezi, Tosya Devlet Hastanesi ve Kastamonu Üniversitesi Tosya Meslek Yüksekokulu gibi pek çok önemli noktaya bu otobüslerle kısa sürede gidebilirsiniz.

Taksi

Tosya Terminali’nde yolculara taksiler de hizmet veriyor. Terminalin çıkış kapısı yanında durağı bulunan Tosya Otogar Taksi’ye 0538 313 00 37 numaralı telefonla da ulaşarak taksi çağırabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Tosya Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Tosya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Tosya otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Tosya otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Tosya yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Tosya 8 saat , İzmir - Tosya 13 saat , Ankara - Tosya 3 saat 30 dakika sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Tosya seferleri bulunuyor?
expand_more
Tokat Kale Seyahat, Lüks Amasya İtimat, Erbaa Seyahat Türkiye’nin birçok şehrinden Tosya seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  7 saat schedule
 • İzmir
  12 saat schedule
 • Ankara
  3 saat schedule
 • Bursa
  7 saat schedule
 • Trabzon
  9 saat schedule
map placeholder
expand_less