Lüks Aksel Seyahat Online Otobüs Bileti

Lüks Aksel Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Lüks Aksel Seyahat Hakkında

1997 yılında Akşehir’de hizmete başlayan Lüks Aksel Seyahat, ülkemizin köklü ve deneyimli otobüs firmalarından biri. Akşehir ve Konya’dan Türkiye’nin dört bir yanına otobüs seferleri düzenleyen ve ilçenin tek şehirler arası otobüs firması olan Lüks Aksel Seyahat, yüksek kalitede koltuklara ve zengin kişisel eğlence imkanlarına sahip 30 tane Mercedes Travego, Neoplan Tourliner ve Mercedes Tourisma model otobüsüyle yolcularına hizmet veriyor.

Akşehir Otogarı ve Konya Otogarı çıkışlı otobüs seferleriyle İstanbul, Ankara, Antalya, İzmir, Manisa, Denizli, Edirne, Muğla, Aydın, Bodrum, Söke, Marmaris gibi büyük şehirlere ve turistik ilçelere ulaşım sağlayan firmanın modern otobüslerinde film ve televizyon izleyebileceğiniz koltuk arkası LCD ekran, geniş aralıklı koltuklar, özel havalandırma ve aydınlatma sistemleri gibi pek çok olanakla konforlu bir yolculuk yapabilirsiniz. Yolculuk boyunca bol seçenekle atıştırmalık ve içecek ikramı da yapan otobüs firmasının çağrı merkezine 0322 813 38 02 numaralı telefondan ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Lüks Aksel Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Lüks Aksel Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Lüks Aksel Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Lüks Aksel Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Lüks Aksel Seyahat; Konya, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Lüks Aksel Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Lüks Aksel Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4
Lüks Aksel Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Lüks Aksel Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Lüks Aksel Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Lüks Aksel Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Lüks Aksel Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Lüks Aksel Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Lüks Aksel Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Lüks Aksel Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Lüks Aksel Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1997
Otobüs Sayısı: 30
Durak Sayısı: 171
Genel Merkez: Konya
Kurucu: Rasim Bakırcı
Firma Puanı: 4 / 5
expand_less