THY ile 99 Euro'ya Balkanları keşfedin

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Türk Hava Yolları, Balkan ülkelerine yönelik çok avantajlı bir kampanya başlattı. 27 Eylül’e kadar bilet alımlarında geçerli bu kampanya ile İstanbul’dan Ljubljana, Belgrad, Tiran, Kişinev, Köstence, Sofya, Bükreş ve Podgorica’ya gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla uçabilecek. THY’nin bu kampanyasında aşağıdaki seyahat ve bilet tarih aralıklarına dikkat edin.

Seyahat Başlangıç Tarih Aralığı: 01 Kasım 2013 – 13 Şubat 2014

Biletleme Tarih Aralığı: 13 Eylül 2013 – 27 Eylül 2013

Saraybosna yabancı gelmeyecek

Bosna Hersek’in başkenti Saraybosna’nın güzelliklerini bu satırlarda sizlerle paylaşmıştık. Kışı da ayrı güzel olan Bosna Hersek gezisi yapmak isterseniz ilgili yazımıza göz atabilirsiniz. Saraybosna, kültürüyle, mimarisiyle ve yemekleriyle size hiç yabancı gelmeyecektir.

Masalsı başkent Ljubljana

Balkanların bir başka masalsı başkenti Ljubljana’da görülmeye değer pek çok güzellik sizleri bekliyor. Slovenya’nın başkenti bu şehir, ortasından geçen Ljubljana nehrinin iki tarafına kurulmuş. Kalesi ve manzarası büyüleyici. Şehrin en önemli simgelerinden Ejderha Köprüsü de en çok turist çeken noktaların başında geliyor. Ljubljana’da her zevke ve bütçeye uygun bir konaklama alternatifi bulmak mümkün. Yeter ki THY’nin bu kampanyasını kaçırmayın. Enuygun.com uçak bileti sayfası size ayrıca diğer havayolları için de alternatif bilet alma fırsatı sunuyor. Biletinizi 27 Eylül’e kadar satın almanız gerekiyor Buna göre 13 Eylül – 27 Eylül tarihleri arasında bilet satın alanlar biletlerini 1 Kasım 2013 ile 13 Şubat 2014 tarihleri arasında gidiş dönüş 99 Euro’dan başlayan fiyatlarla bilet satın alabilecekler.

Ljubljana

Sırbistan’ın başkenti Belgrad ve Arnavutluk’un başkenti Tiran da bu kampanya ile uçabileceğiniz şehirler arasında yer alıyor. Tiran şehri ile ilgili ayrıntılara ilgili yazımızdan bakabilirsiniz. THY’nin 99 Euro’luk bu kampanyasını kapsayan bir başka şehir de Hırvatistan’ın başkenti Zagreb. Tarihi mekanları ve doğal güzellikleriyle Zagreb farklı bir gezi rotası olabilir. Ayrıca otobüs ya da araba kiralayarak Hırvatistan’ın dünyaca ünlü sahil şehri Dubrovnik’e de gidebilirsiniz. Bu kampanyada dağılan Yugoslavya’nın bir başka ülkesi Karadağ’ın başkenti Podgorica da var.

Romanya’dan iki şehir Bükreş ve Köstence

Yine Romanya’nın başkenti Bükreş ve bir başka Romanya kenti Köstence için de belirlenen seyahat tarihleri arasında 99 Euro’ya bilet satın alabilirsiniz. Kampanyada son olarak Bulgaristan’ın başkenti Sofya’ya da gidiş dönüş 99 Euro’ya bilet satın almanızı sağlıyor. THY’nin Balkanlara yönelik bu avantajlı kampanyasını kaçırmayın…

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2033 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar