Vekalet ile tapu işlemleri nasıl yapılır?

Çeşitli sebepler nedeniyle tapuya gidemediğiniz durumlarda kendinize almak istediğiniz herhangi bir taşınmazı, vekalet vererek de satın alabilirsiniz. Ev, iş yeri, arsa, tarla gibi tüm taşınmazlar için alış vekaletnamesi vererek kolayca işlem yaptırabilirsiniz. Bunun için noterden ilgili kişi için vekalet vermek yeterli olacak.

Devamını Gör

Yeni yıla yeni ev

Bu başlık kulağa hoş geliyor değil mi? Yeni yılı kim, yeni evinde geçirmek istemez ki? Sürekli artan ev kiralarını gördükçe ev satın alma hayali kurmamak mümkün mü?

Devamını Gör

Konutta 120 ay vadede faiz oranları

Yaz aylarında tarihin en düşük seviyelerini gören konut kredisi faiz oranlarında artış sürüyor. Kamu bankaları 120 ay vadede faiz oranlarını %1,50’ye yükseltti.

Devamını Gör

Konut kredisinde Kasım 2020 oranları

Konut kredisinde yaz aylarında tarihin en düşük faiz oranlarını gördük. Bu süreçte konut piyasası çok hareketlendi, ev fiyatları arttı hatta kaparo alıp sonra vazgeçen çok sayıda ev sahibi de oldu. Bu da ev sahibi olmak isteyenleri sıkıntılı bir sürece soktu. Bu dönemi kaçırıp ev sahibi olmaya şimdilerle karar verenler için Kasım ayının konut kredisi oranlarına göz atalım.

Devamını Gör
x