Kamu bankalarından dev kampanya, kredilerde inanılmaz oranlar var!

Normalleşme sürecine girdiğimiz bugün, kamu bankaları finansman ihtiyaçları için büyük kolaylıklar sağlayan düşük faizli, geniş kapsamlı ve çok cazip koşullar sunan bir kredi paketi açıkladı. Konut alımından, otomobile, ev tadilatından beyaz eşya alımına, hatta tatil ihtiyacına kadar birçok harcama için büyük kolaylık sağlayan bu paketin ayrıntıları…

Devamını Gör

Konutta satılık ve kiralık fiyatları arttı

Salgın sonrası konut satışı ve kiralık fiyatlarında artışlar yaşandı. Fiyat artışı en çok müstakil, yazlık hatta yayla evleri için oldu.

Devamını Gör

120 ay vadeli 200.000 TL konut kredisi aylık taksitleri

Konutta faiz oranlarının düşmesi ve peşinatta yapılan yeni düzenlemeler kredilere olan ilgiyi arttırdı. En çok araması yapılan konut kredisi tutarlarından biri olan 120 ay vadeli 200.000 TL konut kredisinin aylık taksitleri ne kadar oldu?

Devamını Gör

Evin fiyatına göre ödenmesi gereken peşinat tutarları

Konut kredisi kullanarak ev satın almak isteyenlerin birçoğu peşinat tutarını bulmakta zorlanıyor. BDDK’nın son yaptığı düzenlemeden sonra peşinat tutarı %10’a düşürüldü. Bu durum da örneğin 200.000 TL tutarında bir ev satın almak için 20.000 TL peşinat ödemeniz yeterli oluyor.

Devamını Gör
x