Tokat Kale Seyahat Online Otobüs Bileti

Tokat Kale Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Tokat Kale Seyahat Hakkında

Merkezi Tokat'a bağlı ilçelerden Turhal'da yer alan Tokat Kale Seyahat, uzun süredir bölge halkına hizmete devam eden şehirler arası seyahat şirketlerinden biri. Teknolojinin getirdiği yeniliklerden ardına kadar yararlanan firmanın otobüslerinde ücretsiz olarak sağlanan internet bağlantısından dizi veya film seyredebileceğiniz elektronik ekranlara kadar çeşitli olanaklar mevcut. Hız sınırlaması sistemiyle donatılan Tokat Kale Seyahat otobüsleri son derece güvenli. Üstelik firmanın bazı seferleri duraklamasız olarak gerçekleşiyor. Bu sayede Tokat Kale Seyahat yolculara çok daha kesintisiz ve hızlı bir seyahat imkanı yaratıyor. 

Firmanın otobüslerinde koltuk aralıkları oldukça geniş. Bu da seyahatinizi kısıtlı bir alana sıkışmadan, çok daha konforlu bir ortamda gerçekleştirmenizi kolaylaştıracak özelliklerden. Tokat Kale Seyahat’in sefer düzenlediği hemen her noktada şehir içi servis olanağı mevcut. Böylece terminalde otobüsten indikten sonra direkt olarak servislere aktarma yapabilir ve herhangi bir ücret ödemeden, kısa sürede merkeze gelebilirsiniz. Firmanın otobüslerinde standart olarak sağlanan MP3 müzik sistemi ise seyahatinizi bir an olsun sıkılmadan geçirmeniz için Tokat Kale Seyahat araçlarında hazır bekliyor.

Tokat Kale Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Tokat Kale Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Tokat Kale Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Tokat Kale Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Tokat Kale Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Tokat Kale Seyahat; Tokat, İstanbul, Amasya, Tekirdağ, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Tokat Kale Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Tokat Kale Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Tokat Kale Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Tokat Kale Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Tokat Kale Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Tokat Kale Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Tokat Kale Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Tokat Kale Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Tokat Kale Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Tokat Kale Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Tokat Kale Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Tokat Kale Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Tokat Kale Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Tokat Kale Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Tokat Kale Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Tokat Kale Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Tokat Kale Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2017
Otobüs Sayısı: 11
Durak Sayısı: 48
Genel Merkez: Tokat
Kurucu: Feridun Gökdemir
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less