Suluova Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Suluova Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Amasya’ya bağlı ve şehir merkezine 25 kilometre uzaklıkta bulunan Suluova ilçesinin otobüs terminali, oldukça küçük ve ilçe merkezinin dışında yer alıyor. Magosa Caddesi üzerinde bulunan terminalden hem ilçenin her noktasına hem de Amasya, Çorum ve Merzifon gibi komşu il ve ilçelere rahatlıkla gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Magosa Caddesi ve İstiklal Caddesi’nde gece saat 22:30’a kadar belediye otobüsü bulabilirsiniz. Suluova Belediyesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, Hoca Mustafa Caddesi ve Amasya Üniversitesi Suluova Meslek Yükseokulu gibi pek çok merkezi noktaya bu terminal otobüsleriyle gidebilirsiniz.

Minibüsler

Minibüslerle Suluova’nın her mahallesine ve Amasya Merzifon Havalimanı’na terminalden ulaşım mümkün. İlçe içi minibüsleri her yarım saatte bir terminal çıkış kapısı önünden; Amasya, Merzifon, Kayadüzü ve Duruca gibi komşu il, ilçe ve köylere gidebilirsiniz.

Taksi

Terminalin hemen yanında durağı bulunan (0553) 065 80 85 numaralı Suluova Taksi ve yine terminal yanında hizmet veren As Taksi ile 24 saat terminalden ilçenin her noktasına kısa sürede gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Suluova Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Suluova otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Suluova otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Suluova otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Suluova yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Suluova 10 saat , İzmir - Suluova 13 saat 30 dakika , Ankara - Suluova 5 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Suluova seferleri bulunuyor?
expand_more
Tokat Kale Seyahat, Erbaa Seyahat, Net Turizm Türkiye’nin birçok şehrinden Suluova seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  10 saat schedule
 • İzmir
  13 saat schedule
 • Ankara
  5 saat schedule
 • Adana
  12 saat schedule
 • Bursa
  10 saat schedule
 • Antalya
  13 saat schedule
 • Trabzon
  6 saat schedule
map placeholder
expand_less