Özlem Seyahat Online Otobüs Bileti

Özlem Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Özlem Seyahat Hakkında

Özlem Seyahat Hakkında

Kastamonu şehrinde kurulan Özlem Seyahat, yerel ve bölgesel olarak hizmet veren bir otobüs firması. Kastamonu’nun pek çok ilçesinin yanı sıra çevre illere ve Türkiye’nin hemen her şehrine otobüs seferleri düzenleyen Özlem Seyahat, modern otobüs filosuyla da bölgenin sevilen otobüs firmalarından biri.

Araç filosunda Mercedes marka, modern otobüsler bulunan Özlem Seyahat; 2+2 ve 2+1 rahat hat otobüsleriyle, geniş koltuk aralıklarıyla, araç içi hızlı internet bağlantısıyla, eğitimli personeliyle ve araç içi ikramlarıyla yolcularına hem güvenli hem de konforlu bir seyahat fırsatı sunuyor. Özlem Seyahat, yolcularının rahat bir yolculuk geçirmesi için her türlü imkanı sunmayı amaç edinmiş bir firma ve %100 müşteri odaklı çalışmalarıyla bölgede en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Özlem Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Özlem Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Özlem Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Özlem Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Özlem Seyahat; Bayburt, Antalya, İstanbul, Giresun, Sivas, Kayseri gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Özlem Seyahat ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden Özlem Seyahat seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
Özlem Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Özlem Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Özlem Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Özlem Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Özlem Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Özlem Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Özlem Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Özlem Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Özlem Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2005
Genel Merkez: Kastamonu
Kurucu: Serhat Doğan Tozar
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less