Ulusoy Seyahat Online Otobüs Bileti

Ulusoy Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Ulusoy Seyahat Hakkında

1927 yılından beri faaliyet gösteren Ulusoy Seyahat’in seferlerini Antalya, Bursa, Adana, İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere pek çok şehre yolculuk için tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en köklü firmaları arasında yer alan Ulusoy Seyahat ayrıca geniş koltuk aralığı, gazete, televizyon, güncel filmler ve çeşitli tarzlarda müzikleri kapsayan eğlence sistemi gibi özellikleri standart olarak yolcularına sunuyor. Yılda neredeyse 4 milyona yakın yolcuyu ağırlayan firma, her daim misafirlerinin haklarına ve memnuniyete son derece önem veriyor. 

Üstelik Alanya, Çeşme, Muğla, Milas, Kalkan, Kaş, Bodrum, Fethiye, Sarımsaklı ve Didim gibi turistik noktalara da seferleriyle yolcularını ulaştıran Ulusoy Seyahat, Türkiye’deki en gelişmiş sefer ağına sahip firmalardan. Emniyet kemeri, kablosuz internet ve priz gibi donanımlara sahip Ulusoy Seyahat’in araçlarında dilerseniz ücretsiz dağıtılan dergileri okuyarak seyahatinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ulusoy Seyahat seferlerinin vazgeçilmezlerinden olan sınırsız çay ve kahve servisi ise kuşkusuz yolculuk deneyimini daha konforlu hale getiriyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ulusoy Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Ulusoy Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ulusoy Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Ulusoy Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Ulusoy Seyahat; Ankara, İzmir, İstanbul, Samsun, Muğla gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Ulusoy Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Ulusoy Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ulusoy Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Ulusoy Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Ulusoy Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Ulusoy Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Ulusoy Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Ulusoy Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Ulusoy Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1937
Otobüs Sayısı: 31
Durak Sayısı: 234
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy
expand_less