Ulusoy Seyahat Online Otobüs Bileti

Ulusoy Seyahat
Bugün
Yarın

Ulusoy Seyahat Hakkında

1927 yılından beri faaliyet gösteren Ulusoy Seyahat’in seferlerini Antalya, Bursa, Adana, İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere pek çok şehre yolculuk için tercih edebilirsiniz. Türkiye’nin en köklü firmaları arasında yer alan Ulusoy Seyahat ayrıca geniş koltuk aralığı, gazete, televizyon, güncel filmler ve çeşitli tarzlarda müzikleri kapsayan eğlence sistemi gibi özellikleri standart olarak yolcularına sunuyor. Yılda neredeyse 4 milyona yakın yolcuyu ağırlayan firma, her daim misafirlerinin haklarına ve memnuniyete son derece önem veriyor. 

Üstelik Alanya, Çeşme, Muğla, Milas, Kalkan, Kaş, Bodrum, Fethiye, Sarımsaklı ve Didim gibi turistik noktalara da seferleriyle yolcularını ulaştıran Ulusoy Seyahat, Türkiye’deki en gelişmiş sefer ağına sahip firmalardan. Emniyet kemeri, kablosuz internet ve priz gibi donanımlara sahip Ulusoy Seyahat’in araçlarında dilerseniz ücretsiz dağıtılan dergileri okuyarak seyahatinizi keyifli bir şekilde geçirebilirsiniz. Ulusoy Seyahat seferlerinin vazgeçilmezlerinden olan sınırsız çay ve kahve servisi ise kuşkusuz yolculuk deneyimini daha konforlu hale getiriyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Ulusoy Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Ulusoy Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Ulusoy Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Ulusoy Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Ulusoy Seyahat; Ankara, İzmir, İstanbul, Samsun, Muğla gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Ulusoy Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Ulusoy Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Ulusoy Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1937
Otobüs Sayısı: 31
Durak Sayısı: 234
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Hacı Mehmet Bahattin Ulusoy
thumb_up Oy ver
expand_less