Fındıkkale Turizm Online Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Fındıkkale Turizm Hakkında

Yolcularına daima daha kaliteli ve üst düzeyde hizmet vermeyi hedefleyen Fındıkkale, bu amaçla kuruluşundan beri ekibini sürekli olarak eğiterek çalışmalarını sürdürüyor. Seyahati bütünleşik bir yapı içerisinde ele alan şirketin amaçları arasında ayrıca sektöre yön veren, alanında yetkin personel yetiştirmek de bulunuyor. Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen kurallara sıkı sıkıya bağlı kalan Fındıkkale Turizm, ayrıca müşterilerinin son derece keyifli ve konforlu bir seyahat geçirmelerine önem veriyor. 

Yolcuların eğlence ve rahatından ödün vermemek adına her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Fındıkkale Turizm’in araçlarında LCD ekranlarla donatılan koltukların, sürekli devam eden içecek ve atıştırmalık ikram servisinin ve dilediğiniz programı rahatlıkla seyredebileceğiniz yüksek kalitede uydu yayınının tadını çıkarabilirsiniz. Farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlı Fındıkkale biletlerini karşılaştırarak seyahat edeceğiniz tarih ve saate en uygun seferi seçebilir, güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak kolayca satın alabilirsiniz. 

Giresun, Düzce, İzmit, İstanbul, Uşak, Samsun, Ankara, Afyon ve İzmir gibi pek çok nokta arasında Fındıkkale Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Şirketin ayrıca Türkiye’nin pek çok noktasına yayılmış acenteleri ve servis olanakları da bulunuyor. Böylece yolculuğunuz henüz başlamadan veya otobüsten indikten sonra dahi Fındıkkale ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi almak istediğinizde Fındıkkale Turizm yetkilileri daima yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Üstelik sefer sırasında soğuk veya sıcak içeceklerden lezzetli keklere ve krakerlere kadar sayısı gitgide artan leziz seçenekleri deneyebilirsiniz. Türkiye’nin köklü şirketleri arasında yer alan Fındıkkale Turizm, yolcularının bagajlarını da güvence altına alıyor. Otobüse binerken verilen bagaj fişini seyahatinizin sonuna kadar saklamayı ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bu fişle beraber şirket yetkililerine başvurmayı unutmayın.

Fındıkkale Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Fındıkkale Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Fındıkkale Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Fındıkkale Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Fındıkkale Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Fındıkkale Turizm; Ordu, Giresun, İstanbul, Samsun, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Fındıkkale Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Fındıkkale Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Fındıkkale Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Fındıkkale Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Fındıkkale Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Fındıkkale Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Fındıkkale Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Fındıkkale Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Fındıkkale Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Fındıkkale Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Fındıkkale Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Fındıkkale Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Fındıkkale Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Fındıkkale Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Fındıkkale Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1986
Otobüs Sayısı: 25
Durak Sayısı: 146
Genel Merkez: Giresun
Kurucu: Muammer Karataş
expand_less