Fındıkkale Turizm Online Otobüs Bileti

Fındıkkale Turizm

Fındıkkale Turizm Hakkında

Yolcularına daima daha kaliteli ve üst düzeyde hizmet vermeyi hedefleyen Fındıkkale, bu amaçla kuruluşundan beri ekibini sürekli olarak eğiterek çalışmalarını sürdürüyor. Seyahati bütünleşik bir yapı içerisinde ele alan şirketin amaçları arasında ayrıca sektöre yön veren, alanında yetkin personel yetiştirmek de bulunuyor. Ulaştırma Bakanlığı ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen kurallara sıkı sıkıya bağlı kalan Fındıkkale Turizm, ayrıca müşterilerinin son derece keyifli ve konforlu bir seyahat geçirmelerine önem veriyor. 

Yolcuların eğlence ve rahatından ödün vermemek adına her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünen Fındıkkale Turizm’in araçlarında LCD ekranlarla donatılan koltukların, sürekli devam eden içecek ve atıştırmalık ikram servisinin ve dilediğiniz programı rahatlıkla seyredebileceğiniz yüksek kalitede uydu yayınının tadını çıkarabilirsiniz. Farklı bütçelere hitap eden uygun fiyatlı Fındıkkale biletlerini karşılaştırarak seyahat edeceğiniz tarih ve saate en uygun seferi seçebilir, güvenli ödeme yöntemlerini kullanarak kolayca satın alabilirsiniz. 

Giresun, Düzce, İzmit, İstanbul, Uşak, Samsun, Ankara, Afyon ve İzmir gibi pek çok nokta arasında Fındıkkale Turizm ile seyahat edebilirsiniz. Şirketin ayrıca Türkiye’nin pek çok noktasına yayılmış acenteleri ve servis olanakları da bulunuyor. Böylece yolculuğunuz henüz başlamadan veya otobüsten indikten sonra dahi Fındıkkale ayrıcalığını sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Herhangi bir konuda bilgi almak istediğinizde Fındıkkale Turizm yetkilileri daima yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaklardır. Üstelik sefer sırasında soğuk veya sıcak içeceklerden lezzetli keklere ve krakerlere kadar sayısı gitgide artan leziz seçenekleri deneyebilirsiniz. Türkiye’nin köklü şirketleri arasında yer alan Fındıkkale Turizm, yolcularının bagajlarını da güvence altına alıyor. Otobüse binerken verilen bagaj fişini seyahatinizin sonuna kadar saklamayı ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda bu fişle beraber şirket yetkililerine başvurmayı unutmayın.

Fındıkkale Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 1986
  • directions_busOtobüs Sayısı: 25
  • add_locationDurak Sayısı: 146
  • homeGenel Merkez: Giresun
  • account_circleKurucu: Muammer Karataş
thumb_up Oy ver
expand_less