Diyarbakır Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm
Bugün
Yarın

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Kuruluş tarihi 2000 yılına kadar uzanan ve merkezi Diyarbakır’da yer alan Diyarbakır Barış Turizm, bu lokasyondaki en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olma özelliğini taşıyor. Diğer şubelerinin İstanbul, Gaziantep ve Adana’da olduğu firmanın araç filosunda ise toplamda 8 otobüs bulunuyor.

Diyarbakır Barış Turizm’in düzenlediği başlıca otobüs sefer güzergahları; İstanbul-Gaziantep, Diyarbakır-Ankara, İzmit-Diyarbakır, Sakarya-Hilvan, İstanbul-Siverek, İstanbul-Diyarbakır, Osmaniye-Aksaray, Sakarya-Diyarbakır, İstanbul-Şanlıurfa, Esenler-Şanlıurfa, Sakarya-Şanlıurfa ve Gaziantep-İzmit. Firmanın mola verdiği yerlerin başında ise Askoç Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Taşpınar Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri geliyor.

19 yılı aşkın tecrübesi ile kara yolu taşımacılığı sektöründe öncü firmalardan biri haline gelen Diyarbakır Barış Turizm, modern ve yenilikçi araç filosu ve sunduğu ikramlarda cömert olması ile öne çıkıyor. Konforlu ve keyifli bir otobüs yolculuğunun kapılarını aralayan Diyarbakır Barış Turizm, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet sunduğu için bu bölgede ilk tercih sebebi oluyor.

Diyarbakır Barış Turizm Şirket Künyesi
  • date_rangeKuruluş Tarihi: 2002
  • directions_busOtobüs Sayısı: 8
  • add_locationDurak Sayısı: 33
  • homeGenel Merkez: Diyarbakır
  • account_circleKurucu: Ferset Binen
thumb_up Oy ver
expand_less