Diyarbakır Barış Turizm Online Otobüs Bileti

Diyarbakır Barış Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Diyarbakır Barış Turizm Hakkında

Kuruluş tarihi 2000 yılına kadar uzanan ve merkezi Diyarbakır’da yer alan Diyarbakır Barış Turizm, bu lokasyondaki en çok tercih edilen otobüs firmalarından biri olma özelliğini taşıyor. Diğer şubelerinin İstanbul, Gaziantep ve Adana’da olduğu firmanın araç filosunda ise toplamda 8 otobüs bulunuyor.

Diyarbakır Barış Turizm’in düzenlediği başlıca otobüs sefer güzergahları; İstanbul-Gaziantep, Diyarbakır-Ankara, İzmit-Diyarbakır, Sakarya-Hilvan, İstanbul-Siverek, İstanbul-Diyarbakır, Osmaniye-Aksaray, Sakarya-Diyarbakır, İstanbul-Şanlıurfa, Esenler-Şanlıurfa, Sakarya-Şanlıurfa ve Gaziantep-İzmit. Firmanın mola verdiği yerlerin başında ise Askoç Dinlenme Tesisleri, Şereflikoçhisar Başkent Mola Park Tesisleri, Taşpınar Dinlenme Tesisleri ve Türsan Dinlenme Tesisleri geliyor.

19 yılı aşkın tecrübesi ile kara yolu taşımacılığı sektöründe öncü firmalardan biri haline gelen Diyarbakır Barış Turizm, modern ve yenilikçi araç filosu ve sunduğu ikramlarda cömert olması ile öne çıkıyor. Konforlu ve keyifli bir otobüs yolculuğunun kapılarını aralayan Diyarbakır Barış Turizm, güler yüzlü ve müşteri odaklı hizmet sunduğu için bu bölgede ilk tercih sebebi oluyor.

Diyarbakır Barış Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Diyarbakır Barış Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Diyarbakır Barış Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Diyarbakır Barış Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Diyarbakır Barış Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Diyarbakır Barış Turizm; Diyarbakır, İstanbul, Gaziantep, Şanlıurfa, Adana, Osmaniye gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Diyarbakır Barış Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Diyarbakır Barış Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Diyarbakır Barış Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Diyarbakır Barış Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Diyarbakır Barış Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Diyarbakır Barış Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Diyarbakır Barış Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Diyarbakır Barış Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2002
Otobüs Sayısı: 8
Durak Sayısı: 33
Genel Merkez: Diyarbakır
Kurucu: Ferset Binen
expand_less