Artvin Otobüs Bileti Ara

Artvin Hakkında

Artvin Hakkında

Artvin, Çoruh Nehri’nin muhteşem manzaralarıyla süslü ve doğa güzellikleriyle binlerce insanı kendine çeken bir şehir. Eşsiz manzaralara sahip vadileri, etkileyici dağları ve krater gölleri ile Artvin, doğaseverler için tam bir cennet.

Artvin son yıllarda doğa sporlarıyla dünya çapında bir isim yaptı. Şehrin benzersiz doğal yapısından dolayı pek çok spor yapılabilen bölgede; Kaçkar Dağları’nda tırmanış, Karadeniz yaylalarında doğa yürüyüşleri ve Çoruh Nehri’nde rafting etkinlikleri çok popüler.

Artvin’de mutlaka görülmesi gereken yerler arasında günümüze kalan tek Gürcü manastırı olan etkileyici Arhal Kilisesi, Hoppa iskelesinin muhteşem gün batımı manzarası ve görenleri adeta büyüleyen Karagöl yer alıyor. Özellikle Karagöl, muhteşem manzarasıyla doğa fotoğrafçılarını kendine çekiyor. Sahara Milli Parkı da Karagöl gibi birçok doğa güzelliğine ev sahipliği yapan görülmeye değer yerlerden birisi.

Artvin; Kafkasör Kültür, Turizm ve Sanat Festivali ve Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali gibi önemli etkinliklere ve Çoruh Üniversitesi'ne de ev sahipliği yapıyor.

Erzurum Caddesi’nde yer alan Artvin otogarından hem şehrin ilçelerine hem de Türkiye’nin her şehrine düzenli olarak seferler düzenleniyor. Artvin otogarından şehir merkezine ulaşım da çok kolay.

 

Arhavi Hakkında

Arhavi Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

İlçe merkezinde bulunan Arhavi Terminali’nden ilçenin her mahallesinin yanı sıra çevre il ve ilçelere yolcuların kolayca gidebilmesi için ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracı sağlanıyor.

Belediye Otobüsleri

Terminal çıkış kapısı önündeki İnönü Bulvarı üzerinde duraklarını bulabileceğiniz belediye otobüsleri ile kısa bir yolculukla ilçe merkezinde her mahalleye gidebilirsiniz.

Dolmuşlar

Dolmuşlarla terminalden hem ilçe merkezine hem de Artvin, Güngören, Çamlı ve Güneşli gibi il ve ilçe merkezlerine kısa sürede gidebilirsiniz. Terminal içinde durakları bulunan dolmuşlar gece yarısına kadar hizmet veriyor.

Taksi

Hem terminal içinde hem de İnönü Bulvarı’nda 24 saat taksi bulabilirsiniz. Aceleniz varsa rahat bir yolculukla merkeze yakın olan terminalden istediğiniz noktaya taksi ile de gitmeniz mümkün.

Arhavi Hakkında

Şehir Merkezinden Arhavi Terminali’ne Ulaşım

Arhavi merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline ilçe merkezindeki her mahallenin yanı sıra Artvin, Güngören, Çamlı ve Güneşli gibi il ve ilçe merkezlerinden de pek çok alternatif ulaşım aracı ile gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

İlçenin her mahallesinde kolayca duraklarını bulabileceğiniz beleye otobüsleriyle terminale gidebilirsiniz. Gece saat 22:00’a kadar terminal otobüsü bulunuyor.

Dolmuşlar

Dolmuşlar hem Arhavi ilçe merkezinden hem de Artvin ve çevre ilçelerden yolcuların terminale ulaşmasını sağlıyor. Sabah saatlerinden gece 22:00’e kadar bulabileceğiniz minibüslerle kısa sürede terminale gidebilirsiniz.

Taksi

Atatürk Bulvarı ve Cumhuriyet Caddesi gibi merkezi noktalarda 24 saat hizmet veren taksiler bulunuyor. Merkeze çok yakın olan terminale kısa ve konforlu bir yolculukla kısa sürede taksiyle gidebilirsiniz.

Artvin Terminali Hakkında

Şehir Merkezinden Artvin Terminali’ne Ulaşım

Artvin şehir merkezine yakın bir konumda bulunan terminale 24 saat boyunca ulaşabileceğiniz pek çok ulaşım aracı bulunuyor.

Özel Halk Minibüsleri

Artvin'in hemen her mahallesinde durakları bulunan özel halk minibüsleri sadece Artvin merkezinden değil; Hopa, Murgul ve Arhavi gibi ilçelerden de terminale ulaşmanızı sağlıyor.

Kooperatif Minibüsleri

Artvin'de hem şehir merkezinden hem de ilçe ve köylerden terminale ulaşmak için en sık kullanılan ulaşım araçlarından biri olan kooperatif minibüsleri, şehrin pek çok noktasında bulabileceğin duraklardan her yarım saatte bir hareket ediyor.

Yolcu Servisleri

Otobüs firmalarının şehir merkezinde ve ilçelerde bulunan bilet satış ofislerinde, yolcuların terminale kolayca ulaşabilmesi için ücretsiz yolcu servisleri sağlanıyor.

Taksi

Artvin merkezinde 24 saat hizmet veren taksi durakları bulunuyor. İsterseniz yine 7 gün 24 saat hizmet veren terminal taksi durağından da taksi çağırarak terminale rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Artvin Terminali Hakkında

Artvin Terminali’nden Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezine yürüyüş mesafesinde bulunan Artvin Terminali’nden ücretli ve ücretsiz pek çok ulaşım aracıyla hem şehir merkezine hem de ilçelere gidebilirsiniz.

Kooperatif Minibüsleri

Terminal içerisinde ve karşısında durakları bulunan kooperatif minibüsleri ile şehir merkezinde her mahalleye ve şehrin ilçelerine veya köylerine gitmek mümkün.

Özel Halk Minibüsleri

Terminal önündeki D010 karayolu üzerinde duraklarını bulabileceğiniz özel halk minibüsleriyle de kısa sürede terminalden şehir merkezine ulaşabilirsiniz. Halk minibüsleri, şehrin ilçelerine de ulaşım hizmeti sunuyor.

Yolcu Servisleri

Otobüslerin varış peronu önünden her yarım saatte bir hareket eden ücretsiz şehir içi yolcu servisleri ile Artvin’in merkezi caddelerine gidebilirsiniz.

Taksi

Artvin Terminali çıkış kapısı yanında 7 gün 24 saat hizmet veren bir taksi durağı bulunuyor. Terminal, şehir merkezine yakın olduğu için taksi kullanarak rahat ve kısa bir yolculukla şehirde istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Artvin Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları
RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Artvin
190 TL121 sa
roomİzmir - Artvin
170 TL521 sa 20 dk
roomAnkara - Artvin
140 TL216 sa
roomAdana - Artvin
160 TL117 sa
roomBursa - Artvin
190 TL121 sa 45 dk
roomAntalya - Artvin
200 TL1 25 dk
Artvin Ortalama Sıcaklık
 • Cuma
  -1 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  2 /Hava Durumu
 • Pazar
  4 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  4 /Hava Durumu
 • Salı
  4 /Hava Durumu
Sefer Süreleri
 • İstanbul
  21 saat schedule
 • İzmir
  23 saat schedule
 • Ankara
  16 saat schedule
 • Adana
  17 saat schedule
 • Bursa
  21 saat schedule
 • Antalya
  20 saat schedule
 • Trabzon
  4 saat schedule