Antalya - Elbistan Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
752 km
Yaklaşık Sefer Süresi
13 sa 55 dk
En Son Satış
31 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
450 TL
Günlük Sefer Sayısı
11 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Öz Elazığlılar Seyahat, Can Dersim Tuncelililer

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Antalya Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Şehir Merkezinden Antalya Terminali’ne Ulaşım

Şehir merkezine 5 km uzaklıkta bulunan Antalya Terminali’ne kolay bir ulaşım için yolcu servislerinden, belediye otobüslerinden veya Antray’dan faydalanabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Şehir merkezinde bilet satış ofisleri bulunan otobüs firmaları rahat bir ulaşım için her yarım saatte bir ücretsiz yolcu servisi sağlıyor. Bu servisleri kullanarak otobüsünüzün hareket saatinden 15 dakika önce terminalde olabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Şehrin hemen her ana noktalarından geçen TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51, TK52 ve 100. Yıl Bulvarı rotası üzerinde 24 saat hizmet veren 600 Antalya Havalimanı otobüs hatlarıyla terminale kolayca ulaşabilirsiniz.

Antray

Şehir merkezinde pek çok noktada durağı olan Antray hafif raylı sistem ile hızlı ve rahat bir yolculukla terminale ulaşmak mümkün. Antray durağı, terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde ve duraktan terminale ulaşım için alt geçit bulunuyor.

Taksi

Antalya şehir merkezinde 24 saat hizmet veren pek çok taksi durağı var. Şehrin her semtinden istediğiniz saatte kısa bir yolculukla terminale ulaşabilirsiniz.

Otogardan Elbistan Şehir Merkezine Ulaşım

Elbistan ilçe merkezine yaklaşık 8 kilometre uzaklıkta yer alan otobüs terminalinden merkeze servis araçları ve minibüslerle erişim sağlanıyor. Taksiler ise terminalde zaman kaybetmeden merkeze gelmek isteyenler için ideal. 

Servis Aracı  

Elbistan Otobüs Terminali içinden hareket eden servis araçlarına bindiğinizde ortalama 8 dakikada ilçe merkezinde inebilirsiniz. İlçenin yolcularına ücretsiz hizmet veren servisler sayesinde terminal ile Elbistan’ın çeşitli mahalleleri arasında yolculuk oldukça rahat. Üstelik servis araçlarına binerek Elbistan çevresinde yer alan diğer yerleşimlere de seyahat edebilirsiniz. 

Minibüs   

Genellikle 8-10 dakika içinde yolcuları terminalden Elbistan ilçe merkezine ulaştıran minibüsler ise bu rotada tercih edebileceğiniz bir başka alternatif. Minibüslerin ücretlerini doğrudan sürücülerden öğrenebilir ve ödemenizi nakit olarak yapabilirsiniz. 

Taksi 

Elbistan Otobüs Terminali’nde fazla beklemeden merkeze doğru yola çıkmak isteyen yolcular terminal önünde bulunan taksilere binebilirler. Taksiyle arada bulunan yaklaşık 10 dakikalık mesafeyi son derece kısa sürede aşabilirsiniz. Üstelik araçların bagajlarına bavullarınızı da rahatça yerleştirebilirsiniz. Elbistan Otobüs Terminali’ne indiğinizde uygun taksi bulunmaması durumunda görevlilerden yardım alarak araç çağırabilirsiniz.  

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Antalya - Elbistan Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıAntalya Elbistan Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Öz Elazığlılar Seyahat 450 TL2 13 sa 55 dk
Can Dersim Tuncelililer 450 TL1 13 sa 55 dk
Öz Has Bingöl 450 TL1 13 sa 55 dk
Ak Aksu Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Ede Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Lüks Kahramanmaraş Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Adıyaman Anka Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Adıyaman Ünal Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Öz Gülaras Turizm 450 TL1 13 sa 55 dk
Lüks Afşınlılar Seyahat 450 TL1 13 sa 55 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Antalya - Elbistan otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Antalya - Elbistan otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Antalya - Elbistan seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Antalya - Elbistan arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Antalya - Elbistan arası toplam 752 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 14 saat sürüyor.
Antalya - Elbistan arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Öz Elazığlılar Seyahat, Can Dersim Tuncelililer, Öz Has Bingöl, Ak Aksu Turizm, Ede Turizm, Lüks Kahramanmaraş Turizm, Adıyaman Anka Turizm, Adıyaman Ünal Turizm, Öz Gülaras Turizm, Lüks Afşınlılar Seyahat Antalya - Elbistan arası seferler düzenliyor.
Antalya - Elbistan arası en ucuz otobüs bileti hangisi?
expand_more
Antalya - Elbistan arası otobüs bileti fiyatları aylara göre değişiklik gösterse de 2022 yılının Aralık ayında en uygun fiyatlı Antalya - Elbistan otobüs bileti 450 TL.
Antalya - Elbistan otobüs biletleri ne kadar?
expand_more
Antalya - Elbistan otobüs biletlerinin fiyatları farklı firmalara ve yılın farklı dönemlerine göre değişiklik gösteriyor.2022 yılının Aralık ayında Antalya - Elbistan otobüs bileti fiyatları 450 TL ila 450 TL aralığında değişiyor.
Antalya - Elbistan otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Antalya seçin.
“Nereye” sorusunda Elbistan yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Antalya - Elbistan seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Antalya - Elbistan arasında günde kaç otobüs seferi düzenleniyor?
expand_more
Antalya - Elbistan arasında günde kaç otobüs seferi düzenlendiği dönemsel olarak değişiklik gösteriyor. Okulların açıldığı dönemlerde sefer sayısı artarken iklim koşullarının şehirlerarası seferlere çok el vermediği dönemlerde sefer sayısı azalıyor. Ortalama bir rakam vermek gerekirse Aralık ayında Antalya - Elbistan arasında günlük 11 sefer yapılıyor.
expand_less