Elbistan Otogarı Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
OtogarAdresTelefon
business
Elbistan Otogarı
place
Orhangazi Mah. Adnan Menderes Blv. No:133, 46300 Elbistan/Kahramanmaraş
local_phone
+903444677546

Elbistan

İlçe merkezine oldukça yakın bir noktada yer alan Elbistan Otobüs Terminali’nden genellikle bölgesel düzeyde seferler düzenleniyor. Son derece küçük ve düzenli yapısıyla dikkat çeken terminalde bilet satın alabileceğiniz yazıhanenin yanı sıra çay ocağı ve bekleme bölümleri mevcut. Çevresinde bulunan marketler ile restoranlar ise Elbistan Otobüs Terminali’nden seyahat eden yolculara ihtiyaçlarını kolaylıkla giderme fırsatı sunuyor. 

Şehir Merkezinden Elbistan Otogarı'na Ulaşım

Elbistan merkezine yürüyüş mesafesinde bulunan otobüs terminaline ulaşım için birçok alternatif ulaşım aracı bulabilir ve 24 saat kolayca terminale gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

36A, H15, H18, H24, H28, H3 ve H38 numaralı belediye otobüs hatları şehrin hemen her mahallesinden geçiyor. Bulunduğunuz konuma en yakın durakta her yarım saatte bir bulabileceğiniz bu otobüslerle kısa sürede terminale ulaşabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Yolculuk yapacağınız otobüs firmasının yolcu servisleriyle de terminale otobüs kalkış saatinizden önce ulaşabilirsiniz. Servisler, otobüs firmalarının merkezi ofisleri önünden belirli saatlerde hareket ediyor.

Minibüsler

Hem Elbistan merkezinden hem de çevre ilçe ve köylerden terminale gitmek için kullanabileceğiniz minibüsler gece saat 22:00’a kadar hizmet veriyor.

Taksi

İlçenin merkezi noktalarında 24 saat hizmet veren taksi durakları bulabilir ve 5 dakikada terminale ulaşabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

expand_less