Yeşil Muş Ovası Online Otobüs Bileti

Yeşil Muş Ovası
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeşil Muş Ovası Hakkında

Feyzullah Özkan tarafından 2003 yılında kurulan Yeşil Muş Ovası Seyahat, 180’den fazla durakla yolcularına hizmet sağlıyor. Merkezi Muş ili olan otobüs firması, İstanbul, Ankara, Kayseri, İzmir, Mersin, Erzurum, Antalya, Bitlis, Elazığ, Bursa, Gaziantep, Trabzon, Rize, Manisa, Konya gibi birçok şehre ve yakın ilçelere seferler düzenliyor. Yeşil Muş Ovası Seyahat’in Türkiye’nin birçok kentinde ve ilçesinde şubesi bulunuyor. 2+2 araçların yanı sıra konforu ön planda tutan son teknoloji 2+1 araçlarıyla yolcularının ihtiyacını karşılayan Yeşil Muş Ovası Seyahat’in filosunda Mercedes Benz Travego model araçlar yer alıyor. Ergonomik yapıya, geniş ayak aralığına ve esneme pozisyonuna sahip koltuklarıyla yolcularının rahat etmesini sağlayan otobüs şirketi, yolcuların memnuniyeti açısından mola verdiği tesislerin de temiz ve kaliteli olmasına dikkat ediyor.

Yeşil Muş Ovası Seyahat’in filosundaki otobüslerde yolcular; kesintisiz kablosuz internet erişimi, koltuk arkasındaki dokunmatik ekranlardan uydu yayını, kayıtlı film izleme ve müzik dinleme, koltuklarında bulunan harici priz sayesinde telefon ya da tabletlerini şarj edebilme imkanına sahip olabiliyor. Seyahat esnasında yolcularına çeşitli ikramlar sunan Yeşil Muş Ovası Seyahat, ayrıca yazın dondurma servisinde de bulunuyor.

Yeşil Muş Ovası Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeşil Muş Ovası otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeşil Muş Ovası otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeşil Muş Ovası seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeşil Muş Ovası hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeşil Muş Ovası; Muş, Elâzığ, İstanbul, İzmir, Bingöl, Kayseri gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeşil Muş Ovası biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeşil Muş Ovası otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeşil Muş Ovası otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Muş Ovası otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Yeşil Muş Ovası otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Muş Ovası otobüslerinde priz bulunuyor.
Yeşil Muş Ovası biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Muş Ovası otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeşil Muş Ovası ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeşil Muş Ovası her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeşil Muş Ovası otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Muş Ovası otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Yeşil Muş Ovası otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeşil Muş Ovası otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeşil Muş Ovası Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 182
Genel Merkez: Muş
Kurucu: Yeşil Muş Ovası
expand_less