Sinop Birlik Turizm Online Otobüs Bileti

Sinop Birlik Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Sinop Birlik Turizm Hakkında

Genel merkezi Türkiye’nin en kuzey noktası Sinop’ta bulunan Sinop Birlik Turizm, şehrin köklü otobüs firmalarından biri olarak hizmet veriyor. Sinop’tan İstanbul, Ankara, İzmir, Samsun, Balıkesir, Bolu, Bursa, Ordu, Giresun, Kocaeli, Karabük, Kastamonu, Manisa, Rize, Sakarya, Trabzon, Yalova gibi şehirlere seferler düzenleyen Sinop Birlik Turizm, ilk kurulduğunda birkaç şehre hizmet verse de zamanla filosunu ve personel sayısını arttırdı. Daha geniş bir hizmet ağına ulaşan şirket, müşterilerinin konforlu bir yolculuk geçirmesini misyon ediniyor.

Filosunda 30’u aşkın otobüsü bulunan Sinop Birlik Turizm, Mercedes Travego ve Tourismo model araçlarla hizmet veriyor. Yolcuların can güvenliğini önemseyen ve bu alanda çalışmalarına devam eden Sinop Birlik Turizm, araç içi hizmetleri sayesinde misafirlerini memnun etmeyi hedefliyor. Koltukların arkasında bulunan geniş ekranlardan televizyon ve film izleyebilme, radyo yayını dinleyebilme imkanı veren Sinop Birlik Turizm, koltuk yanlarında bulunan prizler sayesinde ise yolcularının elektronik cihazlarını şarj etmelerini sağlıyor. TV ekranlarında kullanılmak üzere ücretsiz olarak kulaklık da temin eden firmanın tüm araçlarında geniş ve konforlu koltuklar, kablosuz internet hizmeti, okuma lambası gibi olanaklar da mevcut. Tüm bunların yanı sıra Sinop Birlik Turizm, yolcularına ücretsiz olarak, kaliteli markaların leziz ürünlerinden oluşan yiyecek ve içecek ikramında da bulunuyor.

Sinop Birlik Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Sinop Birlik Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Sinop Birlik Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Sinop Birlik Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Sinop Birlik Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Sinop Birlik Turizm; Sinop, İstanbul, Samsun, Rize, Trabzon, Kastamonu gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Sinop Birlik Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Sinop Birlik Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Sinop Birlik Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Sinop Birlik Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Sinop Birlik Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Sinop Birlik Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Sinop Birlik Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Sinop Birlik Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Sinop Birlik Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Sinop Birlik Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Sinop Birlik Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Sinop Birlik Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Sinop Birlik Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Sinop Birlik Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Sinop Birlik Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 67
Genel Merkez: Sinop
Kurucu: Süleyman Yıldız
expand_less