Nizip Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Nizip Otogarı Hakkında

Gaziantep merkezine 44 kilometre uzaklıktaki 146.000 nüfuslu Nizip ilçesinin otogarı, ilçe merkezinde Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde güzel bir konumda yer alıyor. Nizip Otogarı’ndan Nizip Adliye Sarayı, Cumhuriyet Caddesi, Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitim Merkezi gibi noktalara yürüyerek 5 dakika içinde girebilirsiniz. Ayrıca yolcular için belediye otobüsleri, ilçeler arası minibüsler ve taksiler de ulaşım hizmetleri veriyor.

Yolcu servisleri

Otobüs firmalarının kendi yolcuları için sağladığı ücretsiz yolcu servisleriyle Nizip’in Mehmet Özkaya Bulvarı, Orhan Gazi Caddesi, Gaziantep Caddesi gibi yoğun caddelerine kısa ve rahat bir yolculukla ulaşabilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Otogarın bulunduğu Fatih Sultan Mehmet Bulvarı ve otogarın hemen yanındaki Karkamış Caddesi üzerinde durakları bulunan belediye otobüsleriyle Fatih Sultan Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Sultan Abdülhamit Mahallesi, Fırat Mahallesi, Belkıs Mahallesi ve Atatürk Mahallesi gibi pek çok büyük mahalleye; Nizip Meslek Yüksek Okulu ve Nizip Belediyesi gibi birçok yoğun yere otogardan her 15 dakikada bir ulaşabilirsiniz

İlçeler Arası Minibüsler

Nizip Otogarı’ndan hem Gaziantep merkezine hem de Oğuzeli, Karkamış, Yavuzeli, Araban, Şehitkamil, Şahinbey, Nurdağı ilçelerine ve köylere ulaşmak için otogar içinde her yarım saatte bir hareket eden birlik ve kooperatif minibüslerinden faydalanabilirsiniz.

Taksi

Otogar önündeki Fatih Sultan Mehmet Bulvarı üzerinde bulunan ve 7 gün 24 saat yolculara hizmet veren Nizip Otogar Taksi’ye 0543 662 27 00 numaralı telefonla ulaşabilir ve ilçe içinde her noktaya 10 dakikalık kısa bir yolculukla gidebilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Nizip Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

RotaBilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
roomİstanbul - Nizip
340 TL117 sa
roomİzmir - Nizip
250 TL516 sa 57 dk
roomAnkara - Nizip
250 TL1010 sa 30 dk
roomAdana - Nizip
80 TL213 sa 3 dk
roomBursa - Nizip
360 TL417 sa 37 dk
roomAntalya - Nizip
220 TL714 sa 23 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Nizip otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Nizip otobüs seferleri için arama yaptığınızda varabileceğiniz otogarlara seferi olan firmaların anlık verilerini direkt olarak çekip karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Nizip otobüs seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Nizip yolculuğu otobüsle kaç saat sürüyor?
expand_more
İstanbul-Avrupa - Nizip 16 saat , İzmir - Nizip 18 saat , Ankara - Nizip 11 saat sürüyor.
Hangi otobüs firmalarının Nizip seferleri bulunuyor?
expand_more
Ben Turizm, Dilmenler Mardin Seyahat, Lüks Batman Türkiye’nin birçok şehrinden Nizip seferleri düzenliyor.
Sefer Süreleri
 • İstanbul-Avrupa
  16 saat schedule
 • İzmir
  18 saat schedule
 • Ankara
  10 saat schedule
 • Adana
  3 saat schedule
 • Bursa
  18 saat schedule
 • Antalya
  14 saat schedule
 • Trabzon
  15 saat schedule
map placeholder
expand_less