Jet Turizm Online Otobüs Bileti

Jet Turizm
Bugün
Yarın

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm Hakkında

Jet Turizm, 1983 yılında Hatay’da kurulan Jet Turizm, sadece birkaç otobüsle başladığı yolculuğuna düzenli olarak otobüs filosunu ve ulaştığı şehirleri genişleterek devam ederek, ülkemizin önemli otobüs firmalarından biri haline geldi. Türkiye’nin pek çok şehri dışında Suudi Arabistan ve Suriye’ye de düzenli olarak otobüs seferleri düzenleyen Jet Turizm, yolcularına hem rahat hem de güvenli yolculuklar sunuyor.

Zengin araç içi servisleriyle de ilgi çeken Jet Turizm, Türkiye’nin en eski firmalarından biri olarak tecrübesi ve eğitimli personeliyle de tercih ediliyor. Bazı otobüslerinde lavabo da bulunan Jet Turizm, mola noktalarını da özenle seçiyor. Her otobüsünde hızlı internet, koltuk arkası kişisel televizyon ve priz bulunan Jet Turizm, otobüs filosunu da gelişen teknolojiye göre şekillendirmeye devam ediyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Jet Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Jet Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Jet Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Jet Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Jet Turizm; Hatay, Adana, Ankara, İstanbul, Antalya, Balıkesir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Jet Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Jet Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 4

Jet Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Jet Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Jet Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1983
Otobüs Sayısı: 48
Durak Sayısı: 255
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: Enver Bayram
Firma Puanı: 4 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less