İstanbul Kalesi Online Otobüs Bileti

İstanbul Kalesi
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

İstanbul Kalesi Hakkında

2012 yılında İstanbul’da kurulan İstanbul Kalesi; Kütahya, Balıkesir, Manisa Eskişehir ve Bursa gibi şehirlerin yanı sıra İzmir, Denizli ve Antalya’nın pek çok turistik beldesine de düzenli olarak otobüs seferleri düzenliyor. Otobüs filosunda belirli sürelerde yenilenen ve bakımları yapılan 10 tane otobüs bulunan firmanın İstanbul Esenler Otogarı, İstanbul Sultanbeyli Otogar ve Antalya Otogarı’nda hizmet veren ana ofisleri var.

Deneyimli şoförleri ve güler yüzlü personelleriyle hem konforlu hem de güvenli bir seyahat deneyimi sunmayı amaçlayan firmanın otobüsleri ise yiyecek içecek ikramları, koltuk arkası kişisel eğlence sistemleri ve ücretsiz kablosuz internet gibi olanaklarla donatılmış. İstanbul Kalesi, her yıl hem otobüs filosunu hem de ulaştığı güzergâh sayısını arttırmayı hedefliyor.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım İstanbul Kalesi otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız İstanbul Kalesi otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun İstanbul Kalesi seferlerini bir arada görebilirsiniz.
İstanbul Kalesi hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
İstanbul Kalesi; Antalya, İzmir, Isparta, Burdur, Manisa, Denizli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
İstanbul Kalesi biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
İstanbul Kalesi otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
İstanbul Kalesi biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, İstanbul Kalesi otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
İstanbul Kalesi ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
İstanbul Kalesi her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
İstanbul Kalesi otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, İstanbul Kalesi otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
İstanbul Kalesi Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2012
Otobüs Sayısı: 10
Durak Sayısı: 14
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Arif Yıldırım
expand_less