Hatay Öztur Turizm Online Otobüs Bileti

Hatay Öztur Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Hatay Öztur Hakkında

3 kardeş tarafından kurulan Hatay Öztur Turizm, 1996’dan günümüze dek Antakya merkezli olarak faaliyetlerine devam ediyor. Misafirlerinin güvenliğine öncelikleri arasında ilk sıralarda yer veren şirketin seferleriyle Mersin, Adana, Silifke, İskenderun, Samandağı, Tarsus, Kemer, Serik ve Alanya gibi pek çok turistik noktaya seyahat edebilirsiniz. Otobüs yolculuğunuz sırasında bir süre her şeyden uzaklaşmak ve müzik dinlemek isterseniz, Hatay Öztur Turizm’in araçlarında sunulan kulaklık ve MP3 hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dünyada yaşanan gelişmelerden haberdar olmak veya sosyal medya hesaplarınızı kontrol etmek için firmanın otobüslerinde bulunan internet bağlantısını kullanabilirsiniz. 

Hatay Öztur Seyahat yolcularını seyahat süresince güvence altına alıyor. Bu sayede varış noktanıza doğru yolculuk yaparken içiniz çok daha rahat olabilir. Sefer sırasında araçlarını kullandığı teknolojik sistem sayesinde takip eden firma böylece seyahat güvenliğini artırıyor. Her zaman güler yüzlü personeli ile yolcularını rahat ettirmeyi amaçlayan Hatay Öztur Seyahat otobüslerinin koltukları arkaya doğru yatırılabiliyor. Bu sayede seyahat esnasında bir süre gözlerinizi dinlendirmek veya uyumak isterseniz, çok daha konforlu bir atmosferin tadını çıkarabilirsiniz. Hatay Öztur Seyahat’in araçlarında bulunan hız sınırlaması uygulaması sayesinde her daim güvenli yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Varış noktanıza ulaştıktan sonra aktarma yapabileceğiniz şehir içi servis araçları ise firmanın yolcularına otogardan merkeze nasıl gideceklerini düşünmelerine gerek kalmadan seyahat edebilme olanağı sağlıyor. 

Hatay Öztur Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Hatay Öztur Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Hatay Öztur Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Hatay Öztur Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Hatay Öztur Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Hatay Öztur Turizm; Hatay, Mersin, Adana, Antalya gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Hatay Öztur Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Hatay Öztur Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Hatay Öztur Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Hatay Öztur Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Hatay Öztur Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Hatay Öztur Turizm otobüslerinde priz bulunuyor.
Hatay Öztur Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Hatay Öztur Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Hatay Öztur Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Hatay Öztur Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Hatay Öztur Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Evet, Hatay Öztur Turizm otobüslerinde tuvalet bulunuyor.
Hatay Öztur Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Hatay Öztur Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Hatay Öztur Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1996
Otobüs Sayısı: 11
Durak Sayısı: 37
Genel Merkez: Hatay
Kurucu: Remzi Yabancı, Ferit Yabancı, Sami Yabancı
expand_less