Bursa - Simav Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın
Yaklaşık Seyahat Mesafesi
155 km
Yaklaşık Sefer Süresi
2 sa 56 dk
En Son Satış
4 dakika önce gerçekleşti
En Ucuz Sefer
70 TL
Günlük Sefer Sayısı
27 Sefer noktası
Popüler Otobüs Firmaları
Özkaymak, Pamukkale Turizm

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Bursa Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

Bursa otogar, şehir merkezinden yaklaşık 8 kilometre uzakta konumlanıyor ve otogara ulaşmak yaklaşık 15 dakika sürüyor. Bursa’nın şehir merkezinden ve her ilçesinden kolaylıkla otogara ulaşabilirsiniz. 

Otobüs

Bursa’da birçok merkez ilçeden ve şehir merkezinden otogar yönüne giden otobüs seferleri bulmak mümkün. 401, F-1, 38, 91/G, 92, 93E, 97/G, 18B, 43H numaralı otobüsleri kullanarak otogara gidebilirsiniz. Otobüslerin bazıları gece saatlerinde yolculuk yapacak olan misafirlerin otogara ulaşımını kolaylaştırıyor. 

Taksi

Bursa otogarı, şehir merkezine yakın olduğu için taksiyle ulaşım da konforlu ve ekonomik bir seçenek olarak tercih ediliyor. 

Servis

Bursa’da hizmet veren otobüs firmalarının şehir merkezinde ve farklı ilçelerde bilet satış bürolarından kalkan servislerle de otogara ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Otogardan Simav Şehir Merkezine Ulaşım

Simav ilçe merkezine yürüyüş mesafesinde Kışla Caddesi üzerinde, Simav-Selendi Yolu kenarında hizmet veren Simav Otogarı, hem ilçe içine hem de çevre şehir ve ilçelere ulaşım konusunda yolculara çeşitli alternatifler sunuyor. Belediye otobüsleri, minibüsler ve taksiyle belirli saatlerde kolayca otogardan istediğiniz noktaya gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Kışla Caddesi ve Yeni Garaj Caddesi gibi otogar çevresindeki büyük caddelerde durakları olan belediye otobüsleri ile Simav Belediyesi, Barbaros Caddesi, Simav Devlet Hastanesi ve Simav Fenerbahçe Stadyumu gibi pek çok merkezi noktanın yanı sıra Fatih Mahallesi, 4 Eylül Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi ve Hisarardı Mahallesi gibi yoğun nüfuslu mahallelere de 15-20 dakikalık bir yolculukla gidebilirsiniz.

Minibüsler

Simav'da hem ilçe içi hem de ilçeler arası minibüseler yolculara hizmet veriyor. İlçe iç minibüslerle Simav'ın bütün mahallelerinin yanı sıra resmi dairelere, merkezi caddelere ve bütün mahallelere ulaşmak mümkün. İlçeler arası minibüslerle ise başta 141 kilometre uzaklıktaki Kütahya olmak üzere Gediz, Çavdarhisar ve Hisarcık gibi çevre ilçelere ve Simav'ın bütün köylerine otogardan her saat başı gitmeniz mümkün.

Taksi

Rahat ve hızlı bir yolculukla Simav'da istediği noktaya gitmek isteyen yolculara 7 gün 24 saat hizmet veren Garaj Taksi, otogarın hemen önünde bulunuyor. 0274 513 60 205 numaralı telefonla da istediğiniz saatte taksi durağına ulaşabilirsiniz

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

En Çok Tercih Edilen Bursa - Simav Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Otobüs FirmasıBursa Simav Bilet FiyatlarıGünlük Otobüs Seferi SayısıOrtalama Sefer Süresi
Özkaymak 90 TL5 2 sa 56 dk
Pamukkale Turizm 100 TL5 2 sa 56 dk
Güney Akdeniz 100 TL3 2 sa 56 dk
Has Turizm A.Ş. 90 TL1 2 sa 56 dk
Es Es İsmail Ayaz 89 TL1 2 sa 56 dk
Hatay Günsas Turizm 80 TL1 2 sa 56 dk
Anadolu Turizm 100 TL1 2 sa 56 dk
Villa Seyahat 100 TL1 2 sa 56 dk
Gökbey Seyahat 100 TL1 2 sa 56 dk
Seç Turizm 70 TL1 2 sa 56 dk

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Bursa - Simav otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Bursa - Simav otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Bursa - Simav seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Bursa - Simav arası seyahat mesafesi kaç kilometre ve yolculuk kaç saat sürer?
expand_more
Bursa - Simav arası toplam 155 kilometre. İki konum arasındaki otobüs yolculuğu 3 saat sürüyor.
Bursa - Simav arası hangi otobüs firmalarının seferleri bulunuyor?
expand_more
Özkaymak, Pamukkale Turizm, Güney Akdeniz, Has Turizm A.Ş., Es Es İsmail Ayaz, Hatay Günsas Turizm, Anadolu Turizm, Villa Seyahat, Gökbey Seyahat, Seç Turizm Bursa - Simav arası seferler düzenliyor.
expand_less