As Turizm Online Otobüs Bileti

As Turizm
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

As Turizm Hakkında

Ankara merkezli olarak çalışan otobüs firmalarından As Turizm, kurulduğu günden bu yana kalite, konfor ve güvenlikten ödün vermeden hizmetine aralıksız devam ediyor. Bursa, Ankara ve Yozgat şehir merkezleri ile pek çok ilçeye yolculuk olanağı tanıyan firmanın geniş ve rahat koltuklarına oturduğunuz andan itibaren ayrıcalıklı yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. Sektörde yaşanan yenilikleri yakından takip eden As Turizm ile seyahat ederken yolcuların memnuniyeti için her an yardıma hazır olan servis personeli tarafından sunulan içecek ve yiyecek servisinden yararlanabilirsiniz. 

Firmanın hizmet verdiği il ve ilçelerde yer alan yetkili acenteler sayesinde dilerseniz seferlerin hareket saatleri ile ilgili daha detaylı bilgi edinebilir veya biletinizi elden de teslim alabilirsiniz. Başkentin tarihi yerlerini görmek veya Yozgat ve Bursa’nın yüzyıllara tanıklık eden caddelerinde dolaşmak için As Turizm seferlerinden birini tercih etmeniz yeterli. Firmanın otobüs seferlerinde birkaç saati aşan yolculuklarda verilen molalar genellikle seyahat saatine ve rotaya göre belirleniyor. Son derece donanımlı tesislerle yolcularının memnuniyetini artıran As Turizm, bu anlamda uzun süredir sektörde fark yaratmaya devam ediyor. Yolcularından aldığı güçle büyümeye devam eden As Turizm ile seyahatinizi daha güvenli ve sorunsuz bir şekilde geçirebilmek için bagajınızı teslim ederken etiket alabilirsiniz.

As Turizm Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım As Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız As Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun As Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.
As Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
As Turizm; İstanbul, Zonguldak, Ankara, Kocaeli, Düzce gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
As Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?
expand_more
Enuygun üzerinden As Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 1 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5
As Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
As Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
As Turizm otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Hayır, As Turizm otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunmuyor.
As Turizm otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Hayır, As Turizm otobüslerinde priz bulunmuyor.
As Turizm biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, As Turizm otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
As Turizm ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
As Turizm her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
As Turizm otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, As Turizm otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
As Turizm otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, As Turizm otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
As Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2005
Otobüs Sayısı: 17
Genel Merkez: Ankara
Kurucu: Sabri Alayoğlu
Firma Puanı: 5 / 5
expand_less