Antalya Net Online Otobüs Bileti

Antalya Net
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Antalya Toros Hakkında

Antalya Toros Seyahat, yolcuları için yüksek kaliteli kesintisiz uydu yayını, şehir içinde pek çok noktaya servis ve son model araçlar başta olmak üzere pek çok ayrıcalıklı hizmet sağlayan bir otobüs firması. Türkiye’de turizm denince akla ilk gelen şehirlerden olan Antalya’yı Burdur, Sakarya, İzmit ve İstanbul gibi noktalarla buluşturan firmanın seferleriyle daima konforlu ve rahat bir yolculuğun tadına varabilirsiniz. Ayrıca bu yerlerin dışında otobüslerin yol güzergahı üzerinde bulunan farklı merkezlere de yine Antalya Toros Seyahat ile ulaşabileceğinizi hatırlatalım.  

Üstelik düzenli olarak gerçekleşen tarifeli otobüs seferlerinin yanı sıra Antalya Toros Seyahat araçlarından dilerseniz etkinlik veya gezileriniz için de yararlanabilirsiniz. Bunun için önceden firma yetkilileri ile görüşerek yolculuk rotanızı belirlemeniz ve gereken rezervasyonları tamamlamanız yeterli. Akdeniz coğrafyasının muazzam plajlarıyla ünlü Antalya’ya ulaşmak için hayli konforlu bir alternatif sağlayan Antalya Toros Seyahat, hem bölgede hem de Türkiye genelinde turizmin gelişmesi adına yatırımlarını sürdürüyor. 2013 yılında hizmet vermeye başlayan firmanın öncelikli hedefi ise yolculara daima beklentilerinin ötesine geçen deneyimler yaşatmak. Antalya’da yaşamını sürdüren halk tarafından da sıkça tercih edilen Antalya Toros Turizm, yolcuların memnuniyetini artırmak adına filosunu teknolojik araçlarla yenilemeye devam ediyor. Ülke içinde olduğu gibi uluslararası standartlar konusunda da hayli hassas bir yaklaşım benimseyen firma, öncü yeniliklere imza atarken güvenilirlikten ödün vermemeye özen gösteriyor. Benimsediği ilkelere son derece bağlı kalan yaklaşımıyla bilinen Antalya Toros Turizm ile seyahat ederek Akdeniz’in muhteşem doğasını ve tarihi güzelliklerini daha yakından görme şansı bulabilirsiniz. 

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Antalya Net otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Antalya Net otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Antalya Net seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Antalya Net hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Antalya Net; Antalya, İstanbul, Burdur, Kocaeli, Kütahya, Afyonkarahisar gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Antalya Net biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Antalya Net otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Antalya Net otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Antalya Net otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Antalya Net otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Antalya Net otobüslerinde priz bulunuyor.
Antalya Net biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Antalya Net otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Antalya Net ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Antalya Net her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Antalya Net otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Antalya Net otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Antalya Net otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Antalya Net otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Antalya Net Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2012
Otobüs Sayısı: 4
Durak Sayısı: 56
Genel Merkez: Antalya
Kurucu: Atakan Ünal
expand_less