• Anasayfa
  • Bilgi
  • THY'den Beyrut, Dubai ve tüm Ortadoğu'ya özel kampanya

THY'den Beyrut, Dubai ve tüm Ortadoğu'ya özel kampanya

tugbahacibayramoglu

Türk Hava Yolları (THY), Kafkasya ve Balkanlar’dan sonra neredeyse tüm Ortadoğu’yu kapsayan bir kampanya daha düzenledi.

THY’nin gidiş dönüş 159 Euro’dan başlayan fiyatlarla düzenlediği bu kampanyada Ortadoğu’da Tel Aviv, Bahreyn, Katar, Doha, Abu Dhabi, Maskat, Kuveyt, Dammam, Amman, Beyrut, Tebriz, Riyad, Yanbu ve Taif’e 199 Euro'ya gidiş dönüş bileti satın alabilirsiniz.

Bu kampanyada ayrıca Sanaa, Şiraz, Meşhed ve Necep’e 249 Euro’ya da bilet satın almanız mümkün. Mısır'ın Kahire ve İskenderiye şehrinin gidiş dönüş biletleri ise 159 Euro. Biletlerinizi 31 Ekim'e kadar satın almanız gerekiyor. Seyahat dönemi ise 1 Kasım ile 30 Nisan dönemini kapsıyor. Uçak biletinizi satın alırken bu tarihlere dikkat etmenizi öneririm.

Uçak Bileti
İçindekiler

Kampanya tarihlerine dikkat!

Bu kampanya özellikle Beyrut’un dillere desten eğlence hayatını görmek isteyenler için avantajlı olabilir. Dubai’ye gitmek için de Abu Dhabi bileti satın alabilirsiniz. Abu Dhabi’den Dubai’ye otomobille yaklaşık 1 saat süren ve zaman zaman 7 şerite kadar çıkan bir yol var. Dubai’nin en keyifli zamanları kışın. Ocak ve Şubat ayları bu kampanyaya dahil olduğu için fırsatı kaçırmayın derim.

THY'nin Balkanlar ve Kafkaysa kampanyası da devam ediyor

Bir kez daha hatırlatalım. Kampanya biletlerini 31 Ekim’e kadar satın almanız gerekiyor. Uçuş tarihlerinin ise 1 Kasım -30 Nisan tarihlerini kapsaması gerekiyor. Yine THY'nin 20 Ekim'e kadar satışı devam eden Kafkasya ve Balkanlar'la ilgili kampanyasına da göz atmanızı tavsiye ederim. Kampanya koşulları THY'den 99 Euro'ya yurtdışı bileti yazımızı okuyarak öğrenebilirsiniz.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1299 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN