Dünyada en fazla ülkeye uçan havayolu şirketi olan Türk Hava Yolları (THY), Ekim ayında 4 yeni noktaya daha sefer başlatıyor.

THY, ilk olarak 7 Ekim 2012'den itibaren Libya'nın Sebha şehrine uçmaya başladı. İstanbul'dan Sebha'ya tüm vergiler dahil gidiş dönüş 249 Euro'dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilirsiniz.

İçindekiler

99 Euro'ya Şharm El Şeyh

THY ayrıca Mısır'ın dalış cenneti olarak adlandırılan ve 5 yıldızlı otellerin yer aldığı Şharm El Şeyh seferlerine de dün başladı. THY'nin 9 Ekim'den itibaren haftada 4 gün karşılıklı olarak yapacağı Şharm El Şeyh'e tüm vergiler dahil gidiş dönüş 99 Euro'dan başlayan açılış fiyatlarla uçabilirsiniz. Kışın yaklaştığı şu günlerde denize girmek ve dalış yapmak isteyenlere duyurulur.

THY ayrıca Mısır'ın Hurgada şehrine de uçmaya başlayacak. THY, 17 Ekim 2012'den itibaren haftada 3 gün karşılıklı olarak yapılacak. İstanbul'dan Hurgada'ya tüm vergiler dahil gidiş dönüş 99 Euro'dan başlayan açılışa özel ücretlerle seyahat edebilirsiniz.

THY'nin Kuzey Afrika'daki son uçuş noktası ise Aden. İstanbul-Aden seferleri 2 Ekim'den itibaren başladı. Haftada 3 gün İstanbul-Sana-Aden-İstanbul olarak yapılıyor. İstanbul'dan Aden'e tüm vergiler dahil gidiş dönüş 185 Euro'da başlayan açılışa özel fiyatlarla uçabilirsiniz. THY'nin şu anda devam eden diğer kampanyalarını görmek için THY'den 99 Euro'ya yurtdışı bileti yazımızı da okuyabilirsiniz.

Uçak Bileti

THY 15 uçak daha alıyor

Avrupa’nın en büyük üç havayolu şirketine arasına giren ve 90 ülkeyle dünyada en fazla ülkeye uçan Türk Hava Yolları (THY) filosunu büyütüyor. Filosundaki geniş gövdeli uçak sayısını çoğaltmak isteyen THY yönetimi, 2016’ya kadar 15 adet Airbus A330-300 tipi uçak alınmasına karar verdi. THY, tanesi 231.1 milyon dolar olan A330 300’ler için toplam 3 milyar 466 milyon dolar ödeyecek. THY, filoya katılacak yeni uçaklarla uzak uçuş noktalarına uçup, destinasyon sayısını artırmayı planlıyor.


tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
1354 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Yorum Yap
Yorumlar
Bu yazı için henüz bir yorum yapılmamış. İlk yorumu yapan sen ol.
Uzman Yazarlar

10 milyondan fazla kullanıcı, seyahatini Enuygun’la planlıyor!

Hemen İndir

App Store'dan

indirin

Google Play

'DEN ALIN

AppGallery

ile KEŞFEDİN