Katar Airways, Hatay ve Bodrum seferlerine başlıyor

tugbahacibayramoglu
İçindekiler

Katar Airways, Türkiye'de uçuş hattını arttırıyor. Katar Havayolları Doha-Hatay ve Doha-Bodrum arasında direkt seferlere başladı. Katar Airways böylece Türkiye'de İstanbul Atatürk, Sabiha Gökçen, Ankara ve Adana'dan sonra 2 yere daha uçacak.

Hatay uçuşları 4 Nisan'da başladı

Katar Airways'in Doha-Hatay uçuşları 4 Nisan'da başladı. Seferler haftada 3 gün karşılıklı olacak. Uçuşlar Pazartesi, Çarşamba ve Pazar günleri gerçekleşecek. Doha-Hatay kalkış 07:30 varış:11:25, Hatay-Doha arasında ise kalkış 12:25 varış 15:55 olacak.

Bodrum seferleri Haziran'da

Katar Havayolları Haziran ayında da Bodrum'a direkt seferlere başlayacak. Uçuşlar haftada iki gün ve karşılıklı olarak yapılacak. Hamad Havalimanı'ndan Bodrum Milas Havalimanı'na uçulacak. 12 Haziran'da başlayacak Bodrum seferleri için Hamad Havalimanı'ndan yerel saat ile 07:15'te kalkış olacak ve Airbus A320 tipi uçak kullanılması planlanıyor. Bodrum seferleri de haftada iki gün olacak.

tugbahacibayramoglu
Tuğba Hacıbayramoğlu
2044 Yazı
Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik mezunu. Yine Marmara Üniversitesi’nde Radyo Televizyon Sinema bölümünde yüksek lisans yaptı.
Uzman Yazarlar