SMAir Cairo

Ucuz Air Cairo Uçak Bileti

Hızlı Erişim

SM Air Cairo Hakkında

Mısır’ın en büyük havayolu şirketlerinden EgyptAir'e ait Air Cairo, başkent Kahire merkezli, ana üssü ise Kahire Uluslararası Havalimanı olan düşük maliyetli bir Mısır havayolu şirketi. Mısır, Orta Doğu ve Avrupa şehirleri arasında charter uçuşlar düzenleyen şirketin Hurghada Uluslararası Havaalanı ve Sharm El Sheikh Uluslararası Havalimanı’nda da üstleri var. 37 destinasyona yolcularının ulaşımını sağlayan şirketin en çok uçtuğu rotalar arasında ise Suudi Arabistan, İtalya ve Almanya’da bulunuyor.

Uçak filosunda 174 yolcu kapasiteli 7 tane Airbus A320 model uçağa sahip havayolu; Prag, Roma, Napoli, Venedik ve Kopenhag gibi turistik şehirlere de özellikle yaz aylarında seferler gerçekleştiriyor. Kabin personelleri ve pilotlarına her dönem eğitimler veren havayolu, EgyptAir ile birlikte çok çeşitli destinasyonlara da yolcularının ulaşabilmesi için hizmet veriyor.

 

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun’da aradığım Air Cairo uçuşlarını bulabilir miyim?

Enuygun’da Air Cairo uçuşlarını bulabilirsiniz. Enuygun, hava yolunun anlık verilerini direkt olarak çeker ve diğer hava yollarıyla karşılaştırır. Böylece aradığınız tarih ve destinasyon için tüm Air Cairo uçuşlarını bir arada görebilir ve diğer hava yollarıyla fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz.

Enuygun’dan Air Cairo uçak bileti aldım online check-in ve PNR sorgulama işlemlerini nasıl yaparım?

Enuygun’dan aldığınız Air Cairo uçak biletleriniz için online check-in işleminizi buradan ve PNR sorgulama işlemini ise bu sayfa üzerinden yapabilirsiniz.

Enuygun’da Air Cairo kampanyalarından faydalanabilir miyim?

Air Cairo tarafından düzenlenen tüm aktif kampanyalardan Enuygun’da da faydalanabilirsiniz. Kampanyalar sayfamızda tüm kampanyaları bir arada inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda uçuş listeleme sayfamızda hava yollarının kampanyalı fiyatlarını görebilir ve Enuygun’dan uçak bileti alırken bu fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Para birimi