Yeşil Artvin Ekspres Online Otobüs Bileti

Yeşil Artvin Ekspres
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Yeşil Artvin Ekspres Hakkında

Yeşil Artvin Ekspres, 1975 yılında Artvin merkezli olarak kurulmuş şehirler arası otobüs taşımacılığı firması. Fatih Yıldırım tarafından kurulan firma, kurucusunun sektördeki başarısı sayesinde yolcuların kaliteli hizmet almalarına olanak tanıyor. Bölgenin önemli yolcu taşımacılığı firmalarından biri olurken Türkiye’nin farklı noktalarına gerçekleşen seferlerle hizmet standartlarını zirveye taşıyor. 45 yılı aşkın süredir yolcu taşımacılığında hizmet veren Yeşil Artvin Ekspres, Türkiye çapında 54 farklı noktada durağa sahip. Durak sayısına paralel olarak firmanın araç filosu ve sefer yoğunluğu da oldukça fazla. Başta Ardahan, Kars, Erzurum, Trabzon ve Rize’ye seferleri bulunan firmanın Karadeniz’in diğer bölgelerine de yolcu taşıma hizmetleri bulunuyor.

Yolcuların konforlu hizmetlere ulaşmasını kolaylaştırmayı amaçlayan Yeşil Artvin Ekspres bu konuda profesyonel bir anlayış benimsiyor. Geniş araç filosu ve araçlarında yer alan TV, 220 Volt priz ve internet gibi seçenekleriyle yolcularının ihtiyaçlarını karşılamayı başarıyor. Bu doğrultuda yolculuk boyunca konforu ve kaliteyi hissetmek mümkün oluyor. Ayrıca yolcuların 2+1 ve 2+2 koltuk düzenine sahip araçlarda yolculuk yapabiliyor olması da konforlu bir seyahatin kapılarını aralıyor. Personel kalitesini sürekli olarak iyileştiren ve hizmet kalitesinde en iyiyi amaçlayan Yeşil Artvin Ekspres ile yolculuk çok özel bir çözüme dönüşüyor.

Yeşil Artvin Ekspres Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Yeşil Artvin Ekspres otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Yeşil Artvin Ekspres otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Yeşil Artvin Ekspres seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Yeşil Artvin Ekspres hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Yeşil Artvin Ekspres; Erzurum, Artvin, Rize, Trabzon, Kars, Ardahan gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Yeşil Artvin Ekspres biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Yeşil Artvin Ekspres otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde priz bulunuyor.
Yeşil Artvin Ekspres biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Artvin Ekspres otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Yeşil Artvin Ekspres ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Yeşil Artvin Ekspres her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Yeşil Artvin Ekspres otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Yeşil Artvin Ekspres otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Yeşil Artvin Ekspres Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1975
Durak Sayısı: 54
Genel Merkez: Artvin
Kurucu: Fatih Yıldırım
expand_less