Rize Ses Seyahat Online Otobüs Bileti

Rize Ses Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Rize Ses Seyahat Hakkında

Rize merkezli bir otobüs firması olan ve 2000 yılında kurulan Rize Ses Seyahat, İstanbul, Trabzon, Ordu, Çorlu, Edirne, İzmir, Antalya, Ankara, Samsun, Çorum, Kırıkkale, Düzce, Adapazarı ve İzmit gibi illere seferler düzenliyor. Her gün düzenli olarak günde iki araç Rize’den İstanbul’a hareket ediyor. Müşteri memnuniyetine önem veren Rize Ses Seyahat, yolcularının konforunu ve güvenini sağlamak hedefiyle yola çıkıyor. Marka, seferleri sırasında yolcuların ihtiyaçlarının karşılanması için mola yerleri olarak; Ordu Gülyalı Tesisleri, Osmancık Alışkanlar Tesisleri ve Düzce Tursan Tesisleri’ni tercih ediyor. 

Rize Ses Seyahat’in araç filosunda konforlu ve teknolojik donanıma sahip otobüsler bulunuyor. Koltuk arkasındaki ekranlardan televizyon kanallarını ve kayıtlı filmleri izleyebilen yolcular, Mp3 müzik ve radyo yayını dinleyebilme, oyun oynayabilme gibi seçeneklerle de seyahatlerini keyifli hale getirebiliyor. Ayrıca yolcular ekran kenarında bulunan USB girişi ile elektronik cihazlarını şarj edebiliyor, dosyalarını görüntüleyerek kendi depolama cihazlarındaki filmleri izleyebiliyor. Seyahat boyunca Rize Ses Seyahat tarafından soğuk-sıcak içecek ve atıştırmalık yiyecek ikramları yapılıyor. 

Rize Ses Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Rize Ses Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Rize Ses Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Rize Ses Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Rize Ses Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Rize Ses Seyahat; Rize, İstanbul, Trabzon, Ordu, Giresun, Kocaeli gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Rize Ses Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Rize Ses Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Rize Ses Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Rize Ses Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Rize Ses Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Rize Ses Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Rize Ses Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Rize Ses Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Rize Ses Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Rize Ses Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Rize Ses Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Rize Ses Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Rize Ses Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Rize Ses Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Rize Ses Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 2000
Durak Sayısı: 90
Genel Merkez: Rize
Kurucu: Rize Ses Seyahat
expand_less