Öz Nuhoğlu Turizm Online Otobüs Bileti

Öz Nuhoğlu Turizm
Bugün
Yarın

Öz Nuhoğlu Turizm Hakkında

Öz Nuhoğlu Turizm Hakkında

Türkiye’nin en köklü otobüs firmalarından biri olan Öz Nuhoğlu Turizm, yerel ölçeklerle başladığı seferlerini zamanla büyütmüş ve günümüzde ülkemizin hemen her şehrine düzenli olarak otobüs seferleri gerçekleştirmeye başlamıştır. 1694 yılında kurulan Öz Nuhoğlu Turizm, ilk dönemlerinde sadece Söke ve Didim arasında seferler düzenliyordu. 2004 yılında ismini yenileyen ve bütün büyük şehirlere otobüs seferleri başlatan Öz Nuhoğlu Turizm, 40’dan fazla midibüs ve 5 modern otobüsle hem pek çok ilçeye hem de büyük şehre yolcularını güvenle ve konforla taşıyor.

Modern otobüslerinde tekli koltuklar, yüksek hızlı internet ve kişisel televizyonlar gibi imkanlar sunan Öz Nuhoğlu Turizm, eğitimli ve deneyimli personeliyle de yolcularına en iyi hizmeti sunmak için çalışıyor. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerin dışında Türkiye’nin hemen her şehrine seferleri olan firmanın pek çok şehirde de bilet satış ofisleri bulunuyor.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Öz Nuhoğlu Turizm otobüs seferlerini bulabilir miyim?

expand_more
Enuygun’da aradığınız Öz Nuhoğlu Turizm otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Öz Nuhoğlu Turizm seferlerini bir arada görebilirsiniz.

Öz Nuhoğlu Turizm hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?

expand_more
Öz Nuhoğlu Turizm; Antalya, Ankara, Trabzon, Rize, Tiflis, İzmir gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.

Öz Nuhoğlu Turizm ile yolculuk yapan yolcular ne kadar memnun?

expand_more
Enuygun üzerinden Öz Nuhoğlu Turizm seferine bilet alan yolcuların firma ile ilgili yaptığı 2 yorum bulunuyor ve firmanın aldığı ortalama puan: 5

Öz Nuhoğlu Turizm biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?

expand_more
Öz Nuhoğlu Turizm otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Öz Nuhoğlu Turizm Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1996
Otobüs Sayısı: 35
Durak Sayısı: 120
Genel Merkez: İstanbul
Kurucu: Mustafa Nuhoğlu
Firma Puanı: 5 / 5
thumb_up Oy ver
expand_less