Dilek Seyahat Online Otobüs Bileti

Dilek Seyahat
Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dilek Seyahat Hakkında

Samsun Vezirköprü merkezli olarak kara yolu taşımacılığı sektöründe faaliyetlerine başlayan Dilek Seyahat, seçkin çalışan kadrosu ve 58 yılı aşkın tecrübesi ile yolcularına güvenilir seyahat, yolculuk esnasında cömert ikramlar ve uygun fiyat politikası sunması ile de öne çıkıyor. Bursa, İstanbul, Ankara ve daha çok sayıda büyükşehre aktarmasız otobüs seferleri düzenleyen Dilek Seyahat biletlerini online mecralardan satın alma imkanınız da var.

En popüler Dilek Seyahat rotalarının başında Merzifon-Ankara, Çorum-Ankara, Bursa-Ankara, Havza-Ankara, Ankara-Merzifon, Ankara-Bursa, Çorum-Bozüyük, Vezirköprü-Ankara, Ankara-Çorum, Ankara-Sungurlu ve Eskişehir-Bursa geliyor. Bilet fiyatlarının da gayet makul olduğu Dilek Seyahat’in araç filosunda bulunan tüm otobüslerde yiyecek-içecek ikramları, USB girişleri, uydu TV, müzik ve film yayınları, kulaklık vb. multimedya hizmetleri mevcut. Ayrıca koltuklar arası genişlik de yolcuları fazlasıyla memnun eder nitelikte. Merkez ofisi Samsun Vezirköprü Otogarı’nda yer alan ve bazı şehirlerdeki terminal ofisleri ile de hizmet veren Dilek Seyahat’in deneyimli çalışanlarına 7/24 çağrı merkezinden ulaşabilirsiniz.

Dilek Seyahat Otobüslerinin Yolculara Sunduğu İmkanlar

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun'da aradığım Dilek Seyahat otobüs seferlerini bulabilir miyim?
expand_more
Enuygun'da aradığınız Dilek Seyahat otobüs seferlerini bulabilirsiniz. Enuygun, arama yaptığınız destinasyona sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip diğer firmalarla karşılaştırır. Böylece aramanıza uygun Dilek Seyahat seferlerini bir arada görebilirsiniz.
Dilek Seyahat hangi noktalara otobüs seferleri düzenliyor?
expand_more
Dilek Seyahat; Samsun, İstanbul, Eskişehir, Kırıkkale, Tekirdağ, Ankara gibi birçok yere otobüs seferleri düzenliyor.
Dilek Seyahat biletimi Enuygun üzerinden online iptal edebilir miyim?
expand_more
Dilek Seyahat otobüs biletinizi Enuygun üzerinden online olarak iptal edebilirsiniz. PNR kodunuz ve soyadınızla bilet iptal işleminizi Enuygun üzerinden kolayca halledebilirsiniz.
Dilek Seyahat otobüslerinde WiFi var mı?
expand_more
Evet, Dilek Seyahat otobüslerinde yolcularına WiFi hizmeti sunuyor.
Dilek Seyahat otobüslerinde priz var mı?
expand_more
Evet, Dilek Seyahat otobüslerinde priz bulunuyor.
Dilek Seyahat biletimin çıktısını almama gerek var mı?
expand_more
Hayır, Dilek Seyahat otobüs biletinizin çıktısı olmadan otobüse binebilirsiniz. Enuygun üzerinden otobüs bileti aldıktan sonra size PNR numarası içeren bir SMS ve e-posta iletiliyor. Gönderilen bileti çıktı almanıza gerek olmadan PNR kodunuzu ve kimliğinizi göstererek otobüse binebilirsiniz.
Dilek Seyahat ile seyahatlerinde kaç bagaj kabul ediliyor?
expand_more
Dilek Seyahat her bir yolcu için 30 kg bagaj tanıyor. 30 kg üzeri bagajlar için ek ücret talep edilebiliyor.
Dilek Seyahat otobüslerinde tuvalet var mı?
expand_more
Hayır, Dilek Seyahat otobüslerinde tuvalet bulunmuyor.
Dilek Seyahat otobüse evcil hayvan kabul ediyor mu?
expand_more
Evet, Dilek Seyahat otobüslerinde evcil hayvanlar aracın bagaj bölümünde taşınabilir.
Dilek Seyahat Şirket Künyesi
Kuruluş Tarihi: 1960
Otobüs Sayısı: 6
Genel Merkez: Samsun
Kurucu: Hamdi Dilek
expand_less