Atina - Antalya Otobüs Bileti Ara

Bugün
Yarın
Bugün
Yarın

Dönüş için otobüs bileti
aldınız mı?

Atina Şehir Merkezinden Otogara Ulaşım

4 milyon nüfuslu Yunanistan başkenti Atina'nın hareketli otogarına yolcuların rahatça ulaşabilmesi için otobüsler, metrolar, minibüsler ve taksiler ulaşım hizmetleri sağlıyor. Atina Otogarı’na şehrin hemen her noktasından istediğiniz saatte kolayca gitmeniz mümkün.

Otobüsler

Atina’nın büyük meydanları, caddeleri ve turistik noktalarında durakları olan 051, 402 ve X93 hat numaralı otobüslerle istediğiniz zaman Atina Otogarı’na rahatça geçebilirsiniz.

Metro

Metro ile aktarmalı ve direkt olarak şehrin pek çok merkezi noktasından 24 saat otogara ulaşma şansınız bulunuyor.

Minibüsler

Minibüsler de hem halk hem de turistler tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Minibüslerle sadece Atina merkezinden değil, çevre ilçe ve beldelerden de her saat otogara gitmeniz mümkün.

Taksiler

Her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği Atina’da büyük oteller, caddeler ve müzeler önünde 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerle de otogara direkt ve hızlı bir yolculukla geçebilirsiniz.

Otogardan Antalya Şehir Merkezine Ulaşım

Şehir merkezinin hemen dışında yer alan ve her gün yüzlerce yerli ve yabancı yolcuya hizmet veren Antalya Terminali’nden hem şehir merkezine hem de Antalya'nın tatil beldelerine ulaşmak için pek çok alternatif ulaşım aracı bulunuyor.

Antray

Hafif raylı sistem olan Antray’ın durağı terminale sadece 5 dakika yürüyüş mesafesinde bulunuyor. Her yarım saatte hareket eden Antray ile merkezdeki bazı ana noktalara kolay ve hızlı bir şekilde gidebilirsiniz.

Belediye Otobüsleri

Antalya Terminali’nin çıkış kapısının önünde bulunan otobüs durağından kalkan 600 Antalya Havalimanı, TK92, TC93, TL94, VF01, AC05, TL94, VF01, AC05, DC15, TC16, LC37, TK51, VF65, 516, TK51 ve TK52 numaralı hatlarla şehir merkezinde her semte ve merkezi ilçelere kolayca ulaşabilirsiniz. Otobüslerde Antalya Kart geçiyor ve bu kartı otobüs içinde de satın alabilirsiniz.

Yolcu Servisleri

Terminal içerisinde hizmet veren otobüs firmalarının çoğu yolcularına ücretsiz şehir içi yolcu servisi sağlıyor. Otobüslerin varış noktasının önündeki alandan kalkan yolcu servisleri ile şehrin hemen her semtine kolay ulaşmanız mümkün.

Taksi

Terminalin hem giriş hem çıkış kapısı önünde taksi durakları bulunuyor. 7 gün 24 saat hizmet veren taksilerde şehirde her yere kolayca ulaşmanız mümkün.

İlçelere Ulaşım

Otobüs varış noktasının hemen yanındaki ilçe terminalinde hemen her saat Kemer, Alanya, Kiriş ve Çamyuva gibi ilçelere minibüs seferleri bulabilirsiniz.

Neden Enuygun’u Seçmeliyim?

feature

En güncel seferleri görün

Enuygun, gitmek istediğiniz rotaya ve tarihe göre otobüs firmalarının anlık verilerini çekerek en güncel seferleri listeler.

feature

Kolayca karşılaştırın

Enuygun’da gitmek istediğiniz rotada düzenlenen tüm otobüs seferlerini bir arada inceleyerek kolayca karşılaştırıp otobüs biletinizi satın alabilirsiniz.

feature

Her yere bilet bulun

Metro Turizm, Pamukkale Turizm, Efe Tur, Villa Seyahat ve Süha Turizm gibi Türkiye’nin önde gelen firmalarıyla çalışan Enuygun sayesinde gitmek istediğiniz her yere otobüs bileti bulabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Enuygun, en ucuz Atina - Antalya otobüs bileti fiyatlarını nasıl sunuyor?
expand_more
Enuygun, Atina - Antalya otobüs seferleri için arama yaptığınızda bu rotada sefer düzenleyen firmaların verilerini çekip direkt olarak karşılaştırıyor. Böylece aradığınız tarih için farklı firmaların Atina - Antalya seferlerini bir arada görebilir ve en uygun otobüs biletini satın alabilirsiniz.
Atina - Antalya otobüs bileti nasıl alınır?
expand_more
Enuygun.com web sitesine girin.
Üst banttan “Otobüs Bileti” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan widget’ta “Nereden” sorusunda Atina seçin.
“Nereye” sorusunda Antalya yazarak gideceğiniz ilçenin olduğu seçeneği tercih edin.
Seyahat edeceğiniz tarihi de girerek “Otobüs bileti bul” butonuna tıklayın.
Sonrasında karşınızda Atina - Antalya seferleri sıralanacak.
Bütçenize uygun ve seyahat etmek istediğiniz saate uygun bir seferi seçerek “Seç” butonuna tıklayın.
Karşınıza çıkan alanda hangi koltukta oturmak istediğinizi ve cinsiyetinizi seçin.
“Onayla ve devam et” butonuna tıklayın.
Karşınızda açılacak rezervasyon sayfasında önce E-posta ve cep telefonu bilgilerinizi girin.
Sonrasında Ad-Soyad ve T.C. Kimlik No bilgilerinizi girerek ödeme bilgileri adımına geçin.
Kredi kartınızla ya da banka kartınızla ilgili bilgileri girerek “Satın Al” butonuna tıklayın ve satın alma işleminizi tamamlayın.
Antalya Ortalama Sıcaklık
 • Perşembe
  23 /Hava Durumu
 • Cuma
  23 /Hava Durumu
 • Cumartesi
  27 /Hava Durumu
 • Pazar
  29 /Hava Durumu
 • Pazartesi
  29 /Hava Durumu
map placeholder
expand_less